REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowe Daft Punk do przesłuchania przed premierą!

No ładnie. My tu szukamy przecieków z nowej płyty na YouTube i po tej ciemnej stronie sieci, odliczamy dni do premiery nowego krążka, jaramy się każdą informacją, chłonąc zapowiedzi i fragmenty nowych kawałków...

14.05.2013
19:30
Nowe Daft Punk do przesłuchania przed premierą!
REKLAMA

...a tu niespodziewanie na iTunes pojawia się długo wyczekiwane Random Access Memories do odsłuchu, w całości, za darmo. Ale czy tak do końca niespodziewanie? W sumie Get Lucky, pierwszy singiel z płyty, zaraz po wydaniu błyskawicznie zawędrował na listę najchętniej kupowanych utworów, rozbijając konkurentów w proch i pył, a cały album równie szybko zdobył tyle pre-orderów, że na liście najchętniej pobieranych albumów na iTunes dzielnie bił się o czołowe miejsca z już wydanymi płytami. Nic wiec dziwnego, że sklep Apple nakręca hajp jak tylko może - w końcu może liczyć na naprawdę rekordową sprzedaż, choć nie oszukujmy się, to Daft Punk, zainteresowanie byłoby ogromne tak czy inaczej.

REKLAMA
Clipboard03

Co zatem zrobić, by sobie posłuchać co mają nam do zaprezentowania Francuzi wraz z szeregiem zaproszonych gości? Wystarczy posiadać zainstalowany na swoim pececie lub Maku program iTunes - trzeba za jego pomocą przejść do zasobów sklepu i wówczas raczej wątpię, czy przeoczycie ten wielki czarny banner z pewnymi dwoma charakterystycznymi hełmami. W razie czego, ten link zabierze was prosto pod właściwy adres. Teraz trzeba tylko kliknąć Listen Now i może odpływać.

REKLAMA

Album będzie udostępniony do dnia premiery (20 maja 2013 r., ale pewnie znacie tę datę na pamięć) - już teraz natomiast można go sobie zaklepać w iTunes za 9,99€. Jestem osobiście rozczarowany, że w momencie pre-orderu nie dostajemy automatycznie Get Lucky (a bardzo podoba mi się ten często stosowany zabieg przez iTunes, że singiel ściąga nam się od razu, a reszta albumu dopiero w momencie premiery), ale cóż, na szczęście jest Spotify. Strona ze streamem albumu proponuje nam także szereg pozostałych wydawnictw spod znaku Daft Punk i chyba nie muszę was zachęcać do zapoznania się z nimi - jeśli macie w tym zakresie jakieś braki, teraz jest dobra okazja by się doedukować.

Opinie na temat tego długo oczekiwanego krążka znajdziecie na łamach sPlay już niebawem, tymczasem możecie już teraz śmiało podzielić się swoimi wrażeniami i opiniami odnośnie nowego dziełka Francuzów. Swoją drogą, tylko ja uważam, że te darmowe odsłuchy ważnych krążków na iTunes to niesamowicie fajna rzecz? Oby częściej sklep Apple udostępniał nam taką opcję.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA