REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Nowe Horyzonty ruszają z własną platformą VOD. Start już w ten piątek

Już niedługo ruszy Nowe Horyzonty VOD, na którym znajdziemy dużo kina ambitnego i oryginalnego.

22.02.2021
14:45
nowe horyzonty vod
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Z jednej strony na rynku VOD jest już ciasno. Boleśnie przekonali się o tym właściciele Quibi, którzy po kilku miesiącach zrezygnowali z dalszego prowadzenia swojej platformy. Również w naszym kraju atmosfera jest napięta, a przecież wciąż czekamy na wejście do Polski światowych gigantów, jak chociażby Disney+. Dobrego kina jednak nigdy za wiele. Miłośnicy filmów nietuzinkowych już niedługo będą mogli korzystać z nowego serwisu, tym razem od Stowarzyszenia Nowe Horyzonty.

Nowe Horyzonty VOD — kiedy start platformy?

Platforma Nowe Horyzonty VOD wystartuje jeszcze w tym tygodniu. Premiera usługi odbędzie się bowiem już 26 lutego 2021 roku. Tego dnia usługa zostanie uruchomiona, a o 18:30 na facebookowych profilach Nowych Horyzontów i Kina Dzieci odbędzie się transmisja live spotkania z zespołem Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, którego członkowie opowiedzą opowiedzą o jej ofercie i mechanizmach funkcjonowania.

Nowe Horyzonty VOD — oferta platformy

Na start udostępnionych zostanie ponad 200 starannie wyselekcjonowanych filmów. Do końca roku ma ich być już 500. Na platformie będziemy mogli zapoznać się z kinem mistrzów, hitami światowych festiwali i wyjątkową ofertą dla dzieci. Stali bywalcy imprez organizowanych przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty (MFF Nowe Horyzonty, American Film Festival i MFF Kino Dzieci) dobrze wiedzą, czego należy się spodziewać. Znajdziemy tam wiele ambitnych tytułów, które nie są dostępne nigdzie indziej.

Tym co wyróżnia Nowe Horyzonty VOD na rynku jest fakt, że doboru filmów dokonują kuratorzy i kuratorki ze Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Regularnie podróżują po światowych festiwalach, aby znaleźć kino tyleż oryginalne, co zmuszające do przemyśleń.

Nowe Horyzonty VOD — jak korzystać z platformy?

Nowe Horyzonty VOD będą działać według dobrze nam znanego modelu. Po wejściu na nowehoryzonty.pl/vod (adres będzie aktywny od 26 lutego) trzeba będzie założyć darmowe konto i wykupić dostęp do interesującego nas tytułu. Koszt pojedynczego dostępu zaczyna się od 7,90 zł; za tytuły pokazywane premierowo wystarczy zapłacić 9,90 zł; filmy dostępne ekskluzywnie na NH VOD kosztują 12,90 zł. Zakupiony film można zacząć oglądać w dowolnym momencie (seans trzeba dokończyć w ciągu 48 godzin od momentu kliknięcia w przycisk „Oglądaj”).

REKLAMA

Jeśli jednak chcielibyście wykupić dostęp do kilku filmów jednocześnie, również będzie taka możliwość. Nowe Horyzonty VOD przygotowało specjalną ofertę dla nałogowych kinomanów. 49 zł za zestaw 15 filmów lub 89 zł za zestaw 30 filmów. Kupując zestaw można wybierać filmy spośród 216 tytułów objętych promocją. Po jej wygaśnięciu na stałe będzie można wykupić zestaw pięciu filmów za 40 zł.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA