REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowe seriale. Najciekawsze jesienne premiery amerykańskich stacji [TOP 10]

Aż 45 nowych seriali znajdzie się w jesiennych ramówkach największych amerykańskich stacji telewizyjnych. Część z nich zapewne skończy swój żywot bardzo szybko, tym jednak szkoda poświęcać czasu - przyjrzyjmy się raczej tym produkcjom, które mają szanse stać się nowymi hitami. Przed wami dziesięć najciekawiej zapowiadających się seriali, które będziemy mogli obejrzeć jeszcze w tym roku.

14.05.2015
17:30
Nowe seriale. Najciekawsze jesienne premiery amerykańskich stacji [TOP 10]
REKLAMA
REKLAMA

"Wicked City" (ABC)

Serial kryminalny, który opowiadać ma o mrocznych sekretach Los Angeles. Każdy sezon poświęcony ma być poświęcony innej sprawie - w pierwszym akcja będzie rozgrywać w 1982 roku, a śledztwo dotyczyć będzie morderstwa popełnionego na Sunset Strip. W obsadzie znajdą się między innymi Adam Rothenberg, Ed Westwick, Taissa Farmiga oraz Karolina Wydra, Polka, którą możecie kojarzyć z roli Violet z "Czystej krwi".

"Limitless" (CBS)

Telewizyjna kontynuacja filmu "Jestem Bogiem" z 2011 roku z Bradleyem Cooperem w roli głównej. Jej bohaterem będzie Brian Sinclair, w którego ręce wpada eksperymentalny narkotyk NZT, znacząco usprawniający pracę mózgu i zdolność przyswajania faktów. Brian postanawia wykorzystać go, by pomagać FBI w rozwiązywaniu trudnych i wymagających spraw. W serialu wystąpią Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper i Mary Elizabeth Mastrantonio.

"Of Kings and Prophets" (ABC)

Serial fantasy, którego głównym bohaterem będzie Saul, pierwszy król Izraela, który powołany przez proroka Samuela na wodza dokonał zjednoczenia plemion izraelskich. "Of Kings and Prophets" ma opowiadać historię jego namaszczenia, dojścia do władzy i późniejszego panowania. W obsadzie są Ray Winstone, Haaz Sleiman, Maisie Richardson-Sellers, Oliver Rix, Simone Kessell, James Floyd oraz Mohammad Bakri.

"Supergirl" (CBS)

Dwunastoletnia kuzynka Supermana, Kara Zor-El, zostaje wysłana z planety Krypton na Ziemię. Tu opiekuje się nią małżeństwo Danvers, które uczy dziewczynę korzystać z jej super mocy i utrzymywać je w tajemnicy przed innymi. Ujawnia je dopiero w wieku 24 lat, gdy postanawia wykorzystać je do pomagania innym ludziom. W roli głównej wystąpi Melissa Benoist, obok której pojawią się Calista Flockhart, Mehcad Brooks, Chyler Leigh i David Harewood.

"DC's Legends of Tomorrow" (The CW)

Rip_Hunter-2

Spin-off seriali "Arrow" i "Flash", którego głównym bohaterem jest Rip Hunter, podróżnik w czasie. W  "DC's Legends of Tomorrow" Hunter będzie musiał zjednoczyć rozmaitych superbohaterów i superłotrów, by razem stawili czoła zagrażającemu Ziemi niebezpieczeństwu, groźniejszemu niż cokolwiek, z czym wcześniej przyszło im się mierzyć. W roli Ripa zobaczymy Arthura Darvilla, znanego m. in. z udziału w serialu "Doktor Who".

"Rush Hour" (CBS)

rush hour godziny szczytu

Kolejna, po "Limitless" premiera serialu opartego na filmach - w tym wypadku mamy do czynienia z trylogią z Jackiem Chanem i Chrisem Tuckerem. Tym razem w rolach głównych pojawią się Jon Foo i Justin Hires. Nie będzie to jednak kontynuacja, a reboot - fabuła ma opowiadać o dwóch policjantach, którzy muszą przełamać wzajemną niechęć by rozwiązać kryminalną sprawę. Podobnie jak w filmach, akcja rozgrywać się będzie na ulicach Los Angeles.

"Minority Report" (Fox)

Akcja serialowego „Raportu mniejszości” będzie toczyć się dziesięć lat po wydarzeniach zaprezentowanych w filmie z Tomem Cruisem w roli głównej. Głównymi bohaterami mają być policjantka Lara Vega oraz jasnowidz Dash, podejmujący współpracę, by powstrzymać morderstwa, które ten drugi przewidział w swoich wizjach. W obsadzie produkcji znaleźli się między innymi Meagan Good, Stark Sands, Laura Regan, i Wilmer Valderrama.

"Best Time Ever With Neil Patrick Harris" (NBC)

freak show neil patrick harris

Jednoosobowy show, prowadzony przez znanego i lubianego Neila Patricka Harrisa. W programie znajdą się między innymi krótkie skecze, muzyczne parodie, gry improwizacyjne, żarty z ukrytą kamerą i rozmowy z hollywoodzkimi gwiazdami. Format oparty będzie na brytyjskim "Ant and Dec's Saturday Night Takeaway".

"Heroes Reborn" (NBC)

Kontynuacja przerwanych w 2010 roku "Herosów" - serialu, w którym zwykli ludzie budzą się pewnego dnia obdarzeni niezwykłymi supermocami. Muszą nauczyć się je wykorzystywać, by uchronić świat przed zagładą. "Heroes Reborn" opowiadać będzie nową historię, podzieloną na trzynaście odcinków, jednak w produkcji zobaczyć będzie można niektórych bohaterów z poprzednich sezonów.

"The Player" (NBC)

Serial sensacyjny, w którym w główne role grają Philip Winchester i Wesley Snipes. Winchester wcieli się w postać Alexa - byłego żołnierza, który obecnie pracuje jako specjalista do spraw ochrony. Alex, chcąc zemścić się na pewnych ludziach za śmierć jego żony, podejmuje z nimi ryzykowną grę.

REKLAMA

Bonus: "The Muppets" (ABC)

"Muppety" wracają. Nowy serial będą przeznaczony dla bardziej dojrzałego widza niż poprzednie serie. Bohaterowie będą opowiadać o swoich związkach, pracy i prawdziwym życiu, bowiem produkcja ma mieć formę mockumentu, czyli fikcji udającej dokument o charakterze satyrycznym. Więcej informacji znajdziecie tutaj. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA