REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mamy dobre wieści dla fanów seriali: będą nowe sezony ich ulubionych produkcji!

Nie ma nic gorszego, niż oglądanie ulubionego serialu i dowiadywanie się, że wytwórnia za niego odpowiedzialna nie zamierza tworzyć nowych odcinków. Na szczęście te produkcje są już bezpieczne.

14.05.2018
16:15
nowy sezon serialu
REKLAMA
REKLAMA

Poniższą listę tworzyłem z wielką przyjemnością. Każda z pozycji na niej oznacza bowiem, że fani poszczególnych będą mieli na co czekać. Wspomniana lista prezentuje bowiem seriale, których producenci potwierdzili stworzenie kolejnego sezonu. Nie skończą się więc przedwcześnie, bez zamknięcia wszystkich wątków i satysfakcjonującego finału. A które seriale będziemy jeszcze mogli oglądać? Zobaczcie sami.

NBC potwierdziło zamówienie szóstego sezonu Czarnej listy, składającego się z 22 odcinków. Serial jest produkowany przez Sony Pictures, jego dystrybutorem w naszym kraju jest Netflix. Głównym bohaterem Czarnej listy jest Raymond Reddington (w tej roli James Spader), który musi odbudować wspólnie z Elizabeth Keen (Megan Boone) swoje przestępcze imperium. Przy czym ostatnia z wymienionych postaci pracuje również jako agentka FBI…

Fox potwierdził, że fani Gotham mogą liczyć na jeszcze jeden, piąty sezon serialu. Choć ten będzie już ostatnim i składać się będzie z 13 odcinków. Trudno się dziwić tej decyzji – reakcje fanów na serial będący prequelem Batmana były do tej pory jak najbardziej pozytywne, mimo iż czwarty sezon jest oceniany najgorzej z dotychczasowych. Co ciekawe, sezon 5. ma się znacząco różnić od poprzednich. Wierni fani, którzy widzieli końcówkę czwartego, zapewne domyślają się dlaczego.

Tata ma plan

Sitcomy też mają wierne grono fanów, nie inaczej jest z Tata ma plan. Na szczęście doczeka się on trzeciego sezonu, głównie dzięki niesłabnącej popularności. Tą zapewnia przede wszystkim Matt LeBlanc z serialu Przyjaciele, który tym razem wciela się w Adama Burnsa – zapracowanego męża, który musi sobie poradzić z faktem, że jego żona również podjęła pracę i musi dzielić z nim obowiązki domowe.

Ten jakże uroczo kiczowaty serial doczeka się piątego sezonu, choć jeszcze nie tak dawno temu jego przyszłość wisiała na włosku. iZombie opowiada o lekarce współpracującej z policją i pomagającej pewnemu detektywowi rozwikływać przeróżne sprawy morderstwa. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby główna bohaterka sama nie była zombie, która z trudem i uporem stara się panować nad swoimi nietypowymi dietetycznymi zachciankami.

Objazd

Objazd doczeka się czwartego sezon. Będziemy więc mogli ponownie śmiać się z rodziny, która wybrała się na dość pechową wycieczkę samochodową. Nie jest to zdecydowanie wzorowa familia, zarówno jeśli chodzi o rodziców, jak i nastoletnie potomstwo. To lekka i przyjemna produkcja, którą – miejmy nadzieję – nadal będzie się z przyjemnością oglądać.

Przyszłość tego serialu była bardzo niepewna – sukcesywnie tracił on widzów na rzecz konkurencyjnych materiałów. Mimo wszystko NBC zdecydowało się dać mu kolejną szansę. Ułatwiło mu to zakończenie trzeciego sezonu, które daje czwartemu duże możliwości do wprowadzenia korekt mających przyciągnąć większą publiczność. Sam serial opowiada o kobiecie, która - będąc zupełnie naga - zostaje znaleziona na Times Square. Bohaterka nie pamięta kim jest. Jej ciało pokryte jest dziwnymi tatuażami, a jednym z nich jest imię agenta FBI: Kurt Weller.

Mimo kontrowersji nagromadzonych wokół Clayne’a Crawforda, grającego Martina Riggsa, zamówiono już trzeci sezon Zabójczej broni. Tyle że z innym aktorem: Seanem Williamem Scottem, którego znacie chociażby z serii filmów American Pie. I dobrze: szkoda by było tego radosnego, lekkiego serialu akcji, bazującego na kultowej serii filmów pod tym samym tytułem.

Instinct

CBS zdecydowało się zamówić drugi sezon serialu o Dr Reinhartcie, który bazuje na motywach książki Jamesa Pattersona. Wspomniany bohater to pisarz i profesor, który zaczyna współpracować z CIA, gdy okazuje się, że seryjny morderca wykorzystuje jego książki jako podręcznik do wykonywania morderstw doskonałych.

How To Get Away With Murder, czyli po polsku Sposób na morderstwo również doczeka się kontynuacji. Ogłoszono, że powstanie piąty sezon serialu. Produkcję w Polsce można oglądać w serwisie Netflix - na razie dostępne są trzy sezony tytułu. Sposób na morderstwo opowiada o wziętej prawniczce Annalise Keating (w tej roli Viola Davis), która uczy nowe pokolenie studentów prawa i razem z nimi wikła się w niebezpieczne sytuacje. Trup ściele się gęsto, a zdrady, romanse i nowe trudne sprawy na sali sądowej stanowią chleb powszedni naszych bohaterów.

REKLAMA

Nie zapominajmy też o serialach, o których przedłużeniu decyzja zapadła już przed paroma tygodniami.

Fani tych seriali zapewne o tym wiedzą, ale dla przypomnienia: już w kwietniu The CW ogłosiła, że większość jej sztandarowych seriali doczeka się kolejnych sezonów. Arrow doczeka się więc siódmej edycji, Flash piątej, a Supergirl i Black Lightning czwartej. Dodatkowo, przedłużone zostaną Crazy Ex-Girlfriend oraz Jane the Virgin. Nie zabraknie też nowych odcinków Riverdale i Dynastii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA