REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowe zdjęcia z „Gry o tron” szybko zniknęły, ale fani i z tym sobie poradzili. Zobaczcie fotografie z finałowego sezonu

Dopiero za niespełna trzy tygodnie będziemy mogli zobaczyć naszych ukochanych bohaterów w akcji. Na szczęście z pomocą w czekaniu przyszła brytyjska stacja Sky Altantic, która opublikowała świeżą porcję zdjęć prosto z planu 8. sezonu „Gry o tron”.

28.03.2019
22:00
nowe zdjęcia gra o tron
REKLAMA
REKLAMA

To już po raz ostatni w historii czekamy z niecierpliwością na premierę kolejnej odsłony kultowej „Gry o tron”. 15 kwietnia jest zatem datą historyczną. Właśnie wtedy rozpocznie się finalne odliczanie odcinków, godzin, minut i sekund do wielkiego finału historii, którą śledziliśmy przez ostatnią dekadę.

Na 8. sezon hitu HBO przyszło fanom czekać niemal dwa lata. Nic więc dziwnego, że aby dotrwać do wielkiego dnia, poszukujemy wszelkich nowych informacji dotyczących produkcji. Najnowszą małą sensacją w sieci jest porcja świeżych zdjęć z planu.

Zdjęcia oryginalnie opublikowała brytyjska stacja Sky Atlantic.

To właśnie za jej pomocą brytyjscy fani „Gry o tron” mogą oglądać serial w swoim kraju. A dzisiaj można powiedzieć, że firma uzyskała międzynarodowy rozgłos. Jako pierwsza opublikowała nowe zdjęcia promujące finałowy sezon. Wprawdzie po kilku godzinach materiały zniknęły z oficjalnego profilu stacji na Instagramie, jednak nie umknęły one uwadze fanów. Obecnie możecie je obejrzeć między innymi na popularnych stronach fanowskich watchersonthewall.com oraz winteriscoming.net.

Większość fotografii pokazuje w swoim kadrze tylko pojedyncze postaci, jednak nawet z nich możemy spekulować, czego będziemy świadkami za niecałe trzy tygodnie. Większość bohaterów ma posępne, zmartwione miny. Jednak jest też kilka wyjątków.

Daenerys królową nowej porcji zdjęć z 8. sezonu serialu „Gra o tron”.

REKLAMA

Szczególnie interesująca w tej kwestii jest postać grana przez Emilię Clarke, a więc Daenerys Targaryen. Aktorka dała się poznać, jako osoba niezwykle ekspresyjna w swojej mimice. Spośród szesnastu opublikowanych fotografii, wizerunek Matki Smoków znajduje się aż na pięciu z nich. Khaleesi prezentuje na nich cały przekrój swoich nastrojów. Możemy odnaleźć białowłosą królową, która ma charakterystyczną, zaciętą minę, z którą podbijała całe narody w Essos. Widzimy także bohaterkę ze zmarszczonymi brwiami widocznie martwiącą się o to, co znajduje się przed jej oczami. Jednak jednym z najciekawszych ujęć jest serdecznie uśmiechająca się Daenerys. Z tył kadru znajdują się elementy drewniane, stół, półki z książkami, co sugeruje, że nasza bohaterka znajduje się najpewniej w jednej z komnat zamku w Winterfell. Kogo królowa obdarzyła tak serdecznym wyrazem twarzy?

O tym przekonamy się już 15 kwietnia wraz z premierą 8. sezonu serialu „Gra o tron”. Pozostałe odsłony serii możecie obejrzeć na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA