REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix po cichu wrzuca sequel jednego z największych hitów. Co nowego w ten piątek?

Co tu dużo mówić - w ostatni piątek przed świętami Netflix stawia raczej na jakość niż na ilość. Ale kto by się spodziewał, że dzień przed Wigilią w prezencie pod choinką pojawi się Daniel Craig w najnowszym filmie Netfliksa?

23.12.2022
6:56
nowosci netfliksa na piatek
REKLAMA

Netflix ewidentnie daje do zrozumienia, że nie ma co czekać na nowe tytuły i raczej zabrać się za lepienie pierogów albo doprawianie barszczu. Ale kto powiedział, że zamiast kolędy nie można włączyć sobie chociażby debiutującego w zeszłym tygodniu miniserialu "Świąteczna burza"? Albo serialu dokumentalnego o Harrym i Meghan, bijącego obecnie rekordy oglądalności? Albo... zresztą zobaczcie sami, bo Netflix przedwcześnie zaczął odpalać petardy.

REKLAMA

Nowości Netfliksa na piątek: "Glass Onion: Film z serii Na noże"

Można rozpakować już pierwszy prezent - Daniel Craig jako detektyw Benoit Blanc powraca w najnowszym kryminale z serii "Na noże". Tym razem śledczy będzie starał się rozwiązać zagadkę morderstwa na greckiej wyspie, gdzie w luksusowej rezydencji miliarder Miles Bron organizuje coroczne, elitarne spotkanie.

Netflix - zwiastun filmu "Glass Onion: Film z serii Na noże"

Mistrzowie piniaty

REKLAMA

W najnowszym reality show Netfliksa, będzie nietypowo - siedem zespołów będzie rywalizować ze sobą o to, który z nich zostanie mistrzem piniaty. Warunek jest jeden - ma być pomysłowo i kolorowo, tak aby piniaty dostały jak najwyższe noty od wymagających jurorów, którymi będą... dzieciaki.

Netflix - zwiastun programu "Mistrzowie piniaty"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA