REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Kontrowersyjna animacja i mocny serial szpiegowski. Netflix wrzucił mocne nowości

W ten piątek na pewno nie będzie nudno, bo serwis zaproponował aż dziesięć nowych tytułów. Rozrywkowe reality shows, serial akcji i czwarta część uwielbianej kreskówki o gliniarzach z Paradise PD – to tylko niektóre nowości, które ukażą się na Netfliksie. Co jeszcze przygotował dla nas serwis?

16.12.2022
12:23
Nowosci Netflixa na piatek
REKLAMA

Z listy top 10 na Netfliksie nie schodzi "Pinokio" Guillermo del Toro, "Troll" oraz "Kochanek Lady Chatterley". W grudniu pojawiły się również polskie produkcje i na pewno warto się z nimi zapoznać, a w tym tygodniu Netfliks postawił przede wszystkim na nowe tytuły reality shows (bo aż trzy). Nie mogło się obyć bez świątecznego akcentu, a jak święta, to zima. A jak zima, to tylko Skandynawia, dlatego serial prosto z Oslo idealnie wpasuje się w klimat, który zbliża się już wielkimi krokami. Jednak to nie wszystkie nowości, które będzie można zobaczyć w ten weekend.

REKLAMA

Nowości Netfliksa na piątek: "Zwerbowany"

Młody prawnik z CIA, Owen Hendricks (Noah Centineo), trafia na list z pogróżkami. Wychodzi na jaw, że jego autorką jest była pracowniczka agencji – Max Meladze (Laura Haddock), która jest w posiadaniu tajnych informacji o firmie. Kobieta żąda oczyszczenia z zarzutów popełnionego przestępstwa, w zamian za nieujawnienie sekretów agencji. Tym sposobem Hendricks zostaje wplątany w międzynarodową aferę szpiegowską.

Netflix - zwiastun serialu "Zwerbowany"

Paradise PD: sezon 4.

Powraca kolejna część animowanej komedii dla dorosłych z nieporadnymi policjantami Paradise PD w roli głównej, w której z satyrycznym wydźwiękiem zostają przedstawione perypetie gliniarzy, stojących na straży prawa w zabitym dechami południowoamerykańskim miasteczku.

Netflix - zwiastun czwartego sezonu serialu "Paradise PD"

Świąteczna burza

Najgorszy grudniowy scenariusz? Utknąć na lotnisku dobę przed świętami. Co może się wydarzyć, gdy skrzyżują się drogi nieznajomych, którzy nie mogą wsiąść w samolot i wydostać się z lotniska w Oslo?

Netflix - zwiastun serialu "Świąteczna burza"

Z dala od domu

Serial z Południowej Afryki opowiada wzruszającą historię chłopaka, pochodzącego z biednej rodziny, którego życie diametralnie się zmienia, gdy trafia do bogatego domu. Nowe okoliczności, za sprawą stypendium, pozwalają mu podjąć naukę w luksusowej szkole.

Netflix - zwiastun serialu "Z dala od domu"

Gotuj z głową

W kulinarnym pojedynku uczestnicy, dysponujący funduszem dwudziestu pięciu tysięcy dolarów, będą musieli wylicytować luksusowe i skromne składniki potrzebne do przygotowania dań. Czy podbiją podniebienia jurorów – największych gwiazd sceny kulinarnej?

Netflix - zwiastun programu "Gotuj z głową"

Praca na wakacjach

Młodzi uczestnicy włoskiego programu są przekonani, że lecą do Meksyku na swoje wakacje marzeń. Jest jednak haczyk – aby wygrać sto tysięcy euro i mieszkać w luksusowej lokalizacji, będą musieli najpierw podjąć pracę.

Netflix - zwiastun programu "Praca na wakacjach"

Dance Monsters

Tak oryginalnej rywalizacji tanecznej jeszcze nie było – uczestnicy programu, ukryci za cyfrowymi awatarami, biorą udział w konkursie tanecznym. Stawką jest nie tylko dwieście pięćdziesiąt tysięcy dolarów, ale przede wszystkim przełamanie strachu, zdobycie pewności siebie i zrealizowanie największych marzeń.

Netflix - zwiastun programu "Dance Monsters"

BARDO, fałszywa kronika garści prawd

Silverio Gacho (Daniel Gimenez Cacho), znany i ceniony meksykański dziennikarz, powraca z Los Angeles do ojczyzny. Podczas wyprawy do kraju, wyrusza również na wyprawę w głąb swojej tożsamości, analizując swoją przeszłość i teraźniejszość.

Netflix - zwiastun filmu "BARDO, fałszywa kronika garści prawd"

Wulkan: Ewakuacja z Whakaari

Film dokumentalny ukazujący tragiczne wydarzenia z dnia, gdy w Nowej Zelandii w 2019 roku wybuchł wulkan. W wyniku erupcji zginęły dwadzieścia dwie osoby. Dokument zawiera relacje ocalałych, którzy brali udział w wycieczce na wyspę wulkaniczną, oraz ich ratowników.

Netflix - zwiastun filmu dokumentalnego "Wulkan: Ewakuacja z Whakaari"

Korepetycje z życia

REKLAMA

Azra (Bensu Soral), podając się za korepetytorkę, uczy swoich podopiecznych, jak mają realizować cele nie w nauce, a w życiu i miłości. Okazuje się jednak, że nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Netflix - zwiastun filmu "Korepetycje z życia"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA