REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Filmy
  4. Seriale /
  5. VOD
  6. Netflix /

Darmowa gra strategiczna na Netfliksie to nie jedyna nowość serwisu. Sprawdzamy piątkowe premiery

Już dzisiaj w ramach subskrypcji serwisu Netflix będzie możliwość uzyskania dostępu do gry strategicznej "Terra Nil", która zadebiutowała na świecie dokładnie miesiąc temu. Oprócz niespodzianki dla graczy i graczek, na platformę wpadną dwie nowości: mocny francuski kryminał oraz amerykańskie reality show, które poprowadzi Ken Goldin.

28.04.2023
7:43
Netflix
REKLAMA

Ale zanim zdradzę wam piątkowe nowości, warto jeszcze nadrobić zaległości z tego i zeszłego tygodnia, a pojawiło się ich naprawdę sporo. Zadebiutowała m.in. ostatnia część 2. sezonu "Firefly Lane", polska komedia romantyczna "Gorzko, gorzko!" i 2. sezon "Łasucha", a także szwedzka komedia "Jeszcze jeden raz" i duński serial dramatyczny "Pielęgniarka".

Czytaj także: Jakby Beyonce tańczyła do "Barki". Nowa polska komedia romantyczna już na Netfliksie

Ten piątek będzie nieco spokojniejszy pod względem nowości, ale jeśli majówkę planujecie spędzić jednak z Netfliksem, to proponuję wam poszperać w serwisie, bo jest szansa, że nie tylko wśród premier znajdziecie coś dla siebie.

REKLAMA

Piątkowe nowości serwisu Netflix: "Goldin: Raj kolekcjonerów"

Ken Goldin i jego zespół ekspertów z domu aukcyjnego Goldin Auctions, w programie "Goldin: Raj kolekcjonerów" tropią niezwykle rzadkie przedmioty kolekcjonerskie i starają się ocenić wartość takich perełek, jak stary komputer Apple podpisany przez Steve’a Jobsa, koszulka Leo Messiego, w której strzelił swojego pięćsetnego gola dla FC Barcelony czy nawet kępka włosów prezydenta Dwighta D. Eisenhowera.

Netflix - zwiastun programu "Goldin: Raj kolekcjonerów"

Alias

Mocny francuski kryminał z Albanem Lenoirem w roli głównej, który zadebiutuje już dzisiaj w serwisie Netflix, opowiada historię nieustępliwego agenta wywiadu. Mężczyzna będzie musiał przejść niezwykle trudny test moralności, gdy niespodziewanie zaprzyjaźni się z synkiem szefa grupy przestępczej, do której przeniknął.

Netflix - zwastun filmu "Alias"

Terra Nil

REKLAMA

Netflix w swojej obszernej bibliotece, oprócz całej gamy filmów i seriali, posiada także gry mobilne, do których dostęp można uzyskać w ramach członkostwa serwisu. Od dziś za pośrednictwem Netfliksa dostępna jest gra strategiczna "Terra Nil", w której gracze mają za zadanie przekształcenie jałowego pustkowia w raj, pełen różnorodnej flory i fauny. Możesz pobrać ją tutaj.

Netflix - zwiastun gry "Terra Nil"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA