REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD /
  3. Dzieje się
  4. Netflix

„Luther: Zmrok” z Idrisem Elbą i Andy Serkisem to nie koniec. Co jeszcze warto obejrzeć na Netfliksie?

Ten piątek będzie szczególnie emocjonujący - do serwisu wpadnie survivalowe reality show, indyjski thriller oraz kryminał sensacyjny z gwiazdą kultowej produkcji "Władca Pierścieni". Pojawi się także mroczny koreański serial, a na rozluźnienie atmosfery - meksykańska komedia.

10.03.2023
7:46
„Luther: Zmrok” z Idrisem Elbą i Andy Serkisem to nie koniec. Co jeszcze warto obejrzeć na Netfliksie?
REKLAMA

W zeszłym tygodniu zadebiutował 2. sezon modowego reality show "Modni i modniejsi" z Gigi Hadid w roli prowadzącej, a także hitowa komedia romantyczna "Miłość od pierwszego pocałunku". W ten weekend natomiast Netflix stawia na podniesienie adrenaliny, bo pojawią się głównie mocne sensacyjne produkcje. Sprawdź, jakie nowości wpadły do serwisu.

Czytaj także: Nie musisz interesować się modą, żeby wkręcić się ten program. To perełka wśród reality show na Netfliksie

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Chwała": część 2.

Nowe odcinki koreańskiego serialu wpadły już do serwisu. Poznamy dalszą część historii kobiety, która zamierza zemścić się na swoich oprawcach ze szkoły, gdzie przeżyła potworne tortury. By to zrobić, wprowadza w życie w swój szczegółowy obmyślony plan.

Netflix - zwiastun serialu "Chwała"

Rana Naidu

Ten indyjski thriller to historia Rany Naidu, który jest w stanie rozwiązać każdy problem sławnych i bogatych. Kłopot pojawia się jednak wtedy, gdy mężczyzna sam nie radzi sobie ze swoimi sprawami po tym, kiedy jego ojciec opuszcza mury więzienia.

Netflix - zwiastun serialu "Rana Naidu"

Outlast: Razem po wygraną

Mocne reality show, w którym szasnastka survivalowców będzie musiała przetrwać w alaskańskiej dziczy. By wygrać nagrodę pieniężną, samotne wilki będą musiały zmienić swoje nastawienie i współpracować, aby stać się częścią watahy.

Netflix - zwiastun programu "Outlast: razem po wygraną"

Czy to wszystko?

Przyjemna, meksykańska komedia romantyczna rozluźni sensacyjną atmosferę, którą zaserwował nam Netflix. Film "Czy to wszystko?" to zabawna historia emerytowanego prezentera radiowego, który postanawia wziąć udział w pewnym przyjęciu, gdzie ma nadzieję na spotkanie swojej wielkiej miłości. Aby to zrobić, będzie musiał zacząć dorabiać w sklepie.

Netflix - zwiastun filmu "Czy to wszystko?"

Luther: Zmrok

REKLAMA

Ten film będzie hitem. Kryminał sensacyjny z Idris Elbą, Cynthią Erivo i Andy Serkisem, odtwórcy Golluma w serii "Władca Pierścieni", to historia Johna Luthera, genialnego, lecz okrytego hańbą, londyńskiego detektywa. Mężczyzna nękany jest przez sprawę morderstwa, która nie została rozwiązana. Detektyw postanawia uciec z więzienia, aby dopaść seryjnego zabójcę.

Netflix - zwiastun filmu "Luther: Zmrok"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA