REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Film akcji z Piercem Brosnanem wylądował w serwisie Netflix. Co jeszcze warto obejrzeć?

Weekend zaczynamy z mocnym przytupem. Już dzisiaj w serwisie Netflix zadebiutuje bowiem komedia akcji w iście gwiazdorskiej obsadzie - w jednej z głównych ról pojawił się bowiem wyśmienity Pierce Brosnan. Oprócz tego nowe wnętrzarskie reality show, serial sensacyjny oraz gorący filipiński film romantyczny.

07.07.2023
10:47
Film akcji z Piercem Brosnanem wylądował w serwisie Netflix. Co jeszcze warto obejrzeć?
REKLAMA

Pierwszy tydzień lipca zostawił po sobie kilka wartych uwagi nowości. W serwisie zadebiutował dokument o zespole WHAM!, kontynuacja hitowego serialu "Prawnik z lincolna", a także szalona francuska komedia. Co czeka nas w ten piątek? Sprawdźcie sami, bo z pewnością wśród nowości serwisu Netflix znajduje się kilka produkcji, na których warto zawiesić oko.

REKLAMA

Nowości na piątek serwisu Netflix: "Powiększcie mi dom"

Nowe wnętrzarskie reality show Netfliksa - "Powiększcie mi dom" - przedstawia czterech magików designu, którzy są ekspertami w maksymalizowaniu przestrzeni i wymyślaniu pomysłowych koncepcji technicznych, dzięki czemu pomagają uczestnikom programu w reorganizacji ich przestrzeni domowych.

Netflix: zwiastun programu "Powiększcie mi dom"

Śmiertelne pożądanie

W serwisie zadebiutuje także południowoafrykański serial sensacyjny. "Śmiertelne pożądanie" skupia się na zamężnej wykładowczyni uniwersyteckiej, która zostaje wciągnięta w namiętny romans z młodszym od niej mężczyzną. Z biegiem czasu kobieta dokonuje szokującego odkrycia, a jest nim tragedia i zdrada, której dopuszczają się jej bliscy.

Netflix: zwiastun serialu "Śmiertelne pożądanie"

Teściowie poszukiwani

Dziś warto będzie rzucić okiem także na komedię "Teściowie poszukiwani" w gwiazdorskiej obsadzie. Owen Browning jest kierownikiem banku i narzeczonym miłości swojego życia - Parker. Okazuje się jednak, że tuż przed ślubem na bank Owena napadają owiani złą sławą Widmowi Bandyci. Mężczyzna ma swoje podejrzenia, kto mógł stać za napadem - wszystkie dowody wskazują na jego teściów, którzy właśnie przybyli do miasta. W rolach głównych wystąpili Adam Devine, Nina Dobrev, Pierce Brosnan i Ellen Barkin. 

Netflix: zwiastun filmu "Teściowie poszukiwani"

Pory roku

REKLAMA

Gorący filipiński film o miłości, "Pory roku", skupia się na dwójce przyjaciół, którzy mają za sobą serię nieudanych związków. Para w końcu postanawia postawić wszystko na jedną kartę i zaryzykować, by znaleźć miłość, a ta, paradoksalnie, cały czas jest na wyciągnięcie ręki.

Netflix: zwiastun filmu "Pory roku"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA