REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Prawnik z lincolna" wjeżdża na Netfliksa, a wraz z nim inne mocne nowości serwisu

Na Netfliksie właśnie zadebiutowała 1. część kolejnego sezonu hitowego serialu "Prawnik z lincolna", a wraz z nią dwie inne nowości - świeżutkie reality show o testowaniu miłości oraz szalona, francuska komedia.

06.07.2023
11:26
"Prawnik z lincolna" wjeżdża na Netfliksa, a wraz z nim inne mocne nowości serwisu
REKLAMA

Powoli dobijamy do weekendu, a im bliżej weekendu, tym bliżej netfliksowych premier. A skoro "Wiedźmin" już obejrzany, to czas zrobić krok w przód i zacząć buszować w pokaźnej bibliotece serwisu. Początek lipca zaserwował nam już świetny dokument o zespole WHAM!, a już dziś zadebiutuje kilka ciekawych nowości, na które z pewnością warto rzucić okiem.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Prawnik z lincolna": sezon 2, cz. 1

Hitowy serial z Manuelem Garcią-Rulfo powraca wraz z 2. sezonem, a chodzi oczywiście o "Prawnika z lincolna". Główny bohater, Mickey Haller, nie da się tak łatwo wymiksować z branży. Kiedy mężczyzna zostaje odstawiony po wypadku na boczny tor, gwiazdor palestry Los Angeles postanawia działać i ponownie startuje ze swoją działalnością, prowadząc kancelarię z siedzenia swojego słynnego lincolna. W serwisie dostępna jest już 1. część 2. sezonu.

Netflix: zwiastun 1. części 2. sezonu serialu "Prawnik z lincolna"

Deep Fake Love

Na platformie zadebiutuje także zupełnie nowe, hiszpańskie reality show, "Deep Fake Love", które skupiać się będzie na relacjach pięciu par. Uczestnicy programu będą musieli wystawić swoje zaufanie na próbę, a stawką są oczywiście pieniądze. Ich największym wrogiem, który będzie próbował pokrzyżować plany zakochanych, będzie technologia deepfake, skutecznie zacierająca granice między prawdą a kłamstwem. 

Pachnie oszustem

REKLAMA

Komediowa produkcja "Pachnie oszustem" skupia się na historii zatrudnionego w fabryce robotnika. Mężczyzna, wykonujący na codzień dosyć niewdzięczną pracę, która nie przynosi mu niemal żadnych korzyści, postanawia w końcu wyrównać rachunki i rozpoczyna sprzedaż kradzionych z zakładu pracodawcy perfum. 

Netflix: zwiastun filmu "Pachnie oszustem"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA