REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Zabić ból" to serial o gigantycznej aferze w USA. Sprawdzamy nowości od Netflix

Kolejny czwartek miesiąca zwiastuje nowości w serwisie Netflix. Tym razem będzie to nowy serial z Matthew Broderickiem w roli głównej, a także tajwański dramat i familijna kreskówka science fiction.

10.08.2023
9:52
"Zabić ból" to serial o gigantycznej aferze w USA. Sprawdzamy nowości od Netflix
REKLAMA

Zeszły tydzień stał pod znakiem 2. sezonu serialu "Heartstopper". Oprócz hitowej produkcji dla nastolatków wpadła także finałowa część nowego sezonu "Prawnika z lincolna" oraz mroczna produkcja dokumentalna "Polowanie na Veerappana". W serwisie pojawiła się również 2. część serialu "Śmiertelne pożądanie" oraz spin-off kulinarnego programu "Nailed It!". Zaległości jak zwykle warto nadrobić, a tymczasem sprawdzamy, co nowego zadebiutowało w serwisie.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Zabić ból"

Miniserial "Zabić ból" to produkcja oparta o książkę Barry’ego Meiera - "Zabić ból. Imperium oszustwa i kulisy epidemii opiatowej w USA". Historia skupia się na przyczynach i skutkach epidemii opioidowej w Stanach Zjednoczonych, której bohaterowie - sprawcy, ofiary i prawniczka - pragną odkryć prawdę. W rolach głównych wystąpili Matthew Broderick, Uzo Aruba i Taylor Kitsch. 

Netflix: zwiastun miniserialu "Zabić ból"

Czy poślubisz moje zwłoki?

"Czy poślubisz moje zwłoki" to tajwański film LGBTQ+, który skupia się na historii policjanta Ming-han. Kiedy mężczyzna znajduje nagle dziwną kopertę, jego życie przybiera upiorny obrót. Okazuje się, że wspólnie z mężem musi rozwiązać zagadkę kryminalną. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby jego partner nie był duchem. 

Netflix: zwiastun filmu "Czy poślubisz moje zwłoki"

Robokadeci

REKLAMA

Kreskówka "Robokadeci" skupia się na historii niepozornego nastolatka. Chłopak dołącza do grupy młodych kadetów, którzy mają nie lada wyzwanie. Członkowie wyjątkowej grupy mają bowiem za zadanie stworzyć więzi z kosmicznymi robomechami, aby ochronić Ziemię przed inwazją obcych.

Netflix: zwiastun kreskówki "Robokadeci"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA