REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Śmiertelne pożądanie: Netfliksa podbił serial erotyczny. Recenzja

Subskrybenci Netfliksa lubią erotyki - rozbierane filmy i seriale niemal zawsze lądują na szczytach list TOP w serwisie. Tym razem padło na "Śmiertelne pożądanie", czyli erotyczny thriller z RPA, który tuż po premierze zdetronizował "Wiedźmina".

10.07.2023
14:47
śmiertelne pożądanie netflix rpa top 10 serial
REKLAMA

"Śmiertelne pożądanie" zadebiutowało w ofercie Netfliksa 7 lipca i w mgnieniu oka zajęło pierwsze miejsce na liście "TOP 10 seriali w Polsce", bez trudu pokonując 3. sezon "Wiedźmina" i 2. odsłonę "Prawnika z Lincolna". Składająca się z siedmiu półgodzinnych epizodów produkcja opowiada o zamężnej wykładowczyni uniwersyteckiej, która zostaje wciągnięta w namiętny romans z młodszym mężczyzną. Z czasem bohaterka odkrywa tragedię oraz zdradę, której dopuścili się jej bliscy.

Sukces serialu w Polsce nie jest niczym wyjątkowym. W pierwszy weekend od swojej premiery "Śmiertelne pożądanie" weszło do TOP 10 w aż 80 krajach. Zazwyczaj lądowało na trzecim miejscu za wspomnianymi dwoma hitami, w końcu jednak "Wiedźmin" musiał ulec.

Czytaj także:

REKLAMA

Śmiertelne pożądanie: nowy erotyk hitem Netfliksa

To jeden z wielu przypadków, kiedy nieznany i niepromowany przez włodarzy serial okazał się nieoczekiwanym hitem. Jak wiemy, erotyki cieszą się w serwisie sporą popularnością, a widzowie niekoniecznie sugerują się pozytywnymi opiniami - w końcu bardzo często listy "TOP" na Netfliksie podbijają naprawdę kiepskie obrazy.

Póki co w sieci próżno szukać wielu profesjonalnych recenzji, ale wygląda na to, że nie mamy do czynienia z produkcją udaną. Średnie ocen widowni w największych serwisach ("IMDb", "Filmweb") wynoszą 4,1, a pierwszym notom od mediów również daleko do zachwytów. My, rzecz jasna, planujemy przekonać się sami - tekstu opiniującego o "Śmiertelnym pożądaniu" możecie spodziewać się już 11 lipca.

Śmiertelne pożądanie
REKLAMA

W rolach głównych w produkcji występują południowoafrykańscy aktorzy: Kgomotso Christopher, Lunathi Mampofu, Thapelo Mokoena i Prince Grootboom. Twórcą tego zrealizowanego w Kapsztadzie thrillera jest Steven Pillemer ("Odważni").

Serial jest pulpowym thrillerem o tym, jak schadzka Nandi z Jacobem kończy się tragedią i sprawia, że bohatera zaczyna ​​kwestionować prawie wszystkich i wszystko w jej życiu. Czy po drodze będą niespodzianki? Jasne. Ale cel wydaje się dość oczywisty; wszystko zależy od tego, jak bardzo spodoba wam się droga do niego

- pisze portal Decider.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA