REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Powroty Snoopy'ego i Teda Lasso oraz Chris Pratt w nowym thrillerze sci-fi. Znamy lipcowe nowości na VOD

Netflix i HBO to dwie najpopularniejsze zagraniczne platformy streamingowe w Polsce. Ale ciekawe nowości mają też takie usługi jak Apple TV+, Amazon Prime Video czy polskie serwisy. Co znajdziemy na nich przez lipiec 2021?

01.07.2021
7:00
nowości vod ted lasso sezon 2
REKLAMA

Na przyszły miesiąc Apple TV+ zaplanowało mocne powroty swoich hitowych seriali, Amazon Prime Video spróbuje podebrać Netfliksowi fanów kina akcji, a Player.pl poszerzy się o pełnometrażowe produkcje od wytwórni Monolith Films. Na które tytuły warto zwrócić szczególną uwagę?

REKLAMA

Nowości VOD – lipcowe hity z mniejszych serwisów:

Wyrok śmierci – Player

Sensacyjne kino zemsty nabrało w ostatniej dekadzie niezwykłej popularności, ale ciekawe produkcje należące do tego gatunku powstawały też wcześniej. Jedną z nich jest „Wyrok śmierci” z Kevinem Baconem w roli głównej. Protagonistą filmu jest zdesperowany ojciec, który postanawia samemu wymierzyć sprawiedliwość. Wszystko po to, by zrewanżować się gangsterom za zabójstwo jego ukochanego syna.

Premiera: 2 lipca

The Tomorrow War – Amazon Prime Video

„The Tomorrow War” to produkcja wręcz skrojona pod fanów takich hitów Netfliksa jak „Tyler Rake: Ocalenie” i „W strefie wojny”. Pełnometrażowy tytuł łączy w sobie film akcji, science fiction oraz wojenną opowieść, a wszystko to z Chrisem Prattem w roli głównej. Fabuła „The Tomorrow War” kręci się wokół przyszłej wojny toczonej w roku 2051 przez ludzi z obcą cywilizacją próbującą zniszczyć nas do szczętu. Na pomoc przybędą jednak wojownicy i żołnierze... z przeszłych dekad.

Premiera: 2 lipca

Wendeta – Player

W lipcu idealną nowość dla siebie znajdą też fani westernów, dla których Player doda wyprodukowany w 2016 roku film „Wendeta”. Produkcja opowiada historię młodej kobiety o imieniu Liz i jej rodziny, która trafia pod pręgierz nowego pastora będącego zwolennikiem ostrego karania za grzechy. Prawdziwe lub domniemane. W obsadzie westernu znaleźli się Dakota Fanning, Guy Pearce, Kit Harrington i Carice van Houten.

Premiera: 2 lipca

The Snoopy Show: Sezon 2 – Apple TV+

Miliony osób na całym świecie znają Snoopy'ego, nawet jeśli nigdy w życiu nie widziały na oczy choćby jednego komiksowego paska z „Fistaszków”. Dlatego to właśnie temu psiemu bohaterowi Apple poświęcił swój pierwszy serial animowany „Snoopy in Space”. A w zeszłym roku na platformie VOD zadebiutował następny serial pt. „The Snoopy Show” skupiony nie tylko na tytułowym bohaterze, ale też Charliem Brownie i innych dzieciakach z sąsiedztwa. Już na dniach doczeka się on 2. sezonu.

Premiera: 9 lipca

Ted Lasso: Sezon 2 – Apple TV+

Premierowy sezon „Teda Lasso” okazał się jednym z największych sukcesów Apple TV+ w 2020 roku, dlatego szefowie platformy postanowili jak najszybciej stworzyć nowy sezon. W zbliżających się odcinkach drużyna amerykańskiego trenera wpadnie w dołek formy, notując trwającą tygodniami plagę remisów. Czy bohaterowi zajrzy w oczy zwolnienie, a może zdoła odwrócić zły los? O tym przekonamy się za kilkadziesiąt dni.

Premiera: 23 lipca

Jolt – Amazon Prime Video

Kate Beckinsale powraca do kina akcji w nowym filmie Amazon Studios zatytułowanym „Jolt”. Główną bohaterką produkcji jest kobieta o imieniu Lindy, która cierpi z powodu niekontrolowanych napadów złości. W trzymaniu nerwów na wodzy pomaga tylko specjalna terapia szokowa. Ale po brutalnym ataku, w wyniku której umiera jej ukochany Lindy nie chce dłużej się powstrzymywać. I wyrusza na morderczą misję. W obsadzie filmu oprócz Beckinsale znaleźli się też Stanley Tucci, Susan Sarandon, Bobby Cannavale i David Bradley.

Premiera: 23 lipca

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA