REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

„Listy do M. 4”, animowany „Snoopy” i powrót „For All Mankind”. Mniejsze serwisy VOD oferują świetne nowości na luty

Wielu widzów ogranicza swoje poszukiwania ciekawych filmów i seriali do Netfliksa i HBO GO, a to nie zawsze najlepsze wyjście. Bo przecież w przyszłym miesiącu największym hitem VOD będą „Listy do M. 4” od Player.pl. A dużo mocnych premier zaoferują także Apple TV+ i Amazon Prime Video.

29.01.2021
19:16
listy do m 4
REKLAMA
REKLAMA

Coraz więcej wskazuje na to, że w lutym nadal nie będziemy mogli pójść do kina nawet w ramach ostrego reżimu sanitarnego. Widzom spragnionym wybitnego kina pozostaje więc skupić się na nowościach serwisów VOD. A tych będzie w następnym miesiącu naprawdę sporo. Na Apple TV+ zadebiutuje nowy serial animowany ze Snoopym i Charlie Brownem w rolach głównych, a Player.pl wzmocni bibliotekę o 4. część serii „Listy do M.”.

Nowości VOD luty 2021Listy do M. 4 i inne głośne hity od mniejszych platform:

Listy do M. 4 – Player.pl

Według pierwotnego planu „Listy do M. 4” miały zaprezentować się widzom po raz pierwszy na dużym ekranie i to jeszcze w zeszłym roku. Pandemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała jednak plany Grupy TVN Discovery, która ostatecznie postanowiła pójść śladem WarnerMedia i Disneya. Najnowsza część świątecznej serii zadebiutuje więc ostatecznie na platformie Player.pl.

Premiera: 1 lutego

Agnieszka Holland cieszy się opinią jednej z najlepszych europejskich reżyserek, ale w przeszłości wielokrotnie budziła też kontrowersje. Czy jej najnowszy film zatytułowany „Szarlatan” również wywoła mieszane reakcje? Przez koronawirusa bardzo długo nie mogliśmy się o tym przekonać, bo tytuł wciąż nie doczekał się jeszcze kinowej premiery. Ostatecznie dystrybutor produkcji zdecydował więc, że zadebiutuje ona w streamingu. Fabuła biograficznej produkcji opowiada o uznanym czeskim uzdrowicielu atakowanym przez system komunistyczny. Realizowany za naszą południową granicą „Szarlatan” tak spodobał się tamtejszemu środowisku filmowemu, że wybrano go na czeskiego kandydata do Oscarów.

Premiera: 2 lutego

Snoopy i jego show – Apple TV+

Fistaszki” to jeden z najsłynniejszych i najlepszych komiksów w historii gatunku. Nowy rozdział do historii Snoopy'ego i jego przyjaciół od pewnego czasu dopisuje Apple, który przejął prawa do adaptowania arcydzieła Charlesa Schultza. Na należącej do firmy platformy VOD pod koniec 2019 roku zadebiutowała już animacja „Snoopy w kosmosie”, a wkrótce dołączy tam bardziej klasyczna produkcja „Snoopy i jego show”.

Premiera: 5 lutego

Bliss – Amazon Prime Video

Już za kilka dni na Amazon Prime Video zadebiutuje jeden z najciekawszych thrillerów science fiction ostatnich miesięcy. „Bliss” z Owenem Wilsonem i Salmą Hayek w rolach głównych opowie futurystyczną historię Grega zagubionego między światem realnym a iluzją. Mężczyzna będzie musiał zdecydować, która z rzeczywistości jest dla niego prawdziwsza i odkryć mistyfikację kryjącą się za podobno rewolucyjną technologią, mającą pomóc w docenieniu wszystkich aspektów życia.

Premiera: 5 lutego

Dżentelmeni – Canalplus.com

Guy Ritchie to reżyser cieszący się dużą popularnością w naszym kraju, więc wielu widzów zapewne ucieszy możliwość obejrzenia jego najnowszego filmu. „Dżentelmeni” opowiadają wielowątkową historię rywalizujących ze sobą gangów i znanego handlarza marihuaną, który bezskutecznie próbuje przejść na emeryturę. W obsadzie filmu z 2019 roku pojawili się m.in. Matthew McConaughey, Charlie Hunnman, Henry Golding, Colin Farrell i Hugh Grant.

Premiera: 7 lutego

For All Mankind: Sezon 2 – Apple TV+

REKLAMA

Nie wszystkie oryginalne seriale Apple TV+ wywołały wielkie emocje wśród widzów i na stałe wpisały się w popkulturowy krajobraz, ale akurat „For All Mankind” się to udało. Produkcja opowiada alternatywną historię kosmicznego wyścigu, w którym to radzieccy kosmonauci jako pierwsi lądują na Księżycu. W 2. sezonie rywalizacja między wrogimi narodami stanie jeszcze bardziej zażarta, gdy wywiad USA zacznie podejrzewać, że sowieci planują militaryzację naturalnego ziemskiego satelity.

Premiera: 19 lutego

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA