REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Kinowe hity trafią do SkyShowtime. Wracają też wybitne seriale

W SkyShowtime będzie się działo. W serwisie zadebiutują bowiem hitowe filmy w gwiazdorskiej obsadzie, a także długo wyczekiwane serialowe kontynuacje, które pojawią się jeszcze w czerwcu. I choć kilka produkcji nie ma jeszcze zapowiedzianej daty, to warto na nie zaczekać. A nadchodzi m.in. nowa część "Yellowstone" oraz 2. sezon "1923".

22.05.2023
15:40
najlepsze seriale skyshowtime
REKLAMA

To, co będzie działo się w SkyShowtime, można śmiało nazwać wakacyjnym szaleństwem. W zasadzie to nie tylko wakacyjnym, bo serwis zapowiedział solidną porcję premier także na drugą połowę roku. Będą nowości, kinowe hity, oscarowa produkcja i kontynuacje, których wiele osób nie może się doczekać.

REKLAMA

Nadchodzące nowości w serwisie SkyShowtime: "Warszawianka"

W końcu doczekaliśmy się oficjalnej daty premiery serialu "Warszawianka", o którym słychać już było trzy lata temu. Polska produkcja zadebiutować miała w serwisie HBO, jednak ostatecznie trafi na platformę SkyShowtime. "Warszawianka" na podstawie scenariusza Jakuba Żulczyka to tragikomiczna historia Franka "Czułego" Czułkowskiego, czterdziestoletniego playboya, który jest równocześnie miejską legendą. Czuły to nie tylko imprezowicz, często nieodpowiedzialny, ale także niezwykły uwodziciel, marzyciel, obdarzony talentem pisarskim i przyjaciel każdego. Walcząc z rzeczywistością po stracie wszystkiego, próbuje znaleźć sens we współczesnym świecie, czemu towarzyszą najciekawsze postaci w mieście. W roli głównej pojawi się Borys Szyc.

Premiera serialu "Warszawianka" już 19 czerwca.

 class="wp-image-2372581"
"Warszawianka" zadebiutuje w serwisie SkyShowtime już 19 czerwca

Babilon

Na platformę trafi także oscarowa perełka, czyli film "Babilon", którego akcja rozgrywa się w Los Angeles pod koniec lat 20. XX wieku i śledzi losy świadków ewolucji od niemego do dźwiękowego filmu w Hollywood. Podczas gdy na pierwszym planie obecni są bohaterowie, którzy za wszelką cenę próbują utrzymać się na szczycie, wokół nich zobrazowana zostaje deprawacja epoki wczesnego Hollywood, która w tym czasie kryje się za blichtrem i przepychem. W rolach głównych Brad Pitt, Margot Robbie, Tobey Maguire czy Jean Smart.

Premiera filmu "Babilon" 6 lipca.

Zwiastun filmu "Babilon" (2022)

M3GAN

W serwisie pojawi się także głośny horror "M3GAN", opowiadający historię programistki Gemmy, która jest jednocześnie twórczynią lalki M3GAN, realistycznej zabawki imitującej człowieka, powstałej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Gemma postanawia wykorzystać prototyp M3GAN, zaprogramowanej tak, aby być idealną towarzyszką dziecka, do opieki nad swoją siostrzenicą, która została sierotą. Decyzja ta przyniesie jednak niewyobrażalne konsekwencje.

Premiera filmu "M3GAN" 14 sierpnia.

Zwiastun filmu "M3GAN" (2022)
REKLAMA

Pełna lista nadchodzących premier w serwisie SkyShowtime:

 • The Winner, premiera w drugiej połowie roku
 • Poker Face, premiera w drugiej połowie roku
 • The Curse
 • Special Ops: Lioness
 • Yellowstone: 2. część 5. sezonu
 • 1923: 2. sezon
 • Tulsa King: 2 sezon
 • Halo: 2. sezon
 • She Said, premiera 23 czerwca
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA