REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowy album Nine Inch Nails "Hestitation Marks" już do odsłuchu!

Ledwo co wam donosiliśmy o nowych singlach Nine Inch Nails, a tu już mamy niespodziankę! Trent Reznor i jego kompania postanowiła nie trzymać fanów w dalszym napięciu i nadchodzący nowy album "Hestitation Marks" udostępnili do odsłuchu na iTunes!

29.08.2013
9:23
Nowy album Nine Inch Nails „Hestitation Marks” już do odsłuchu!
REKLAMA

Pierwotnie stało się to, co w dzisiejszych czasach jest nieuniknione - niecierpliwie oczekiwany nowy album legendy industrial rocka wyciekł do sieci. Reznor postanowił nie zwlekać - "Hestitation Marks" zostało udostępnione do odsłuchu na iTunes i Deezerze. Pierwotnie jedynie dla mieszkańców Kanady i USA, teraz możemy też w Polsce posłuchać długo wyczekiwanego albumu NIN dzięki życzliwości brytyjskiego The Guardian.

REKLAMA

Przypomnimy jedynie że "Hestitation Marks" będzie ósmym albumem Nine Inch Nails, był tworzony przez cały ostatni rok, a nad jego tworzeniem maczali palce m.in. sam Trent, jego starzy znajomi Atticus Ross i Alan Moulder, a także Lindsey Buckingham z Fleetwood Mac i Adrian Belew z King Crimson. Pierwszy singiel "Came Back Haunted" pojawił się w czerwcu wraz z zapowiedzią całego krążka. Premiera "Hestitation Marks" fizyczna i cyfrowa została wyznaczona na 3 września.

Dla lubujących się w unpackingu i estetyce wydań fizycznych zespół zrobił niespodziankę. Na oficjalnym kanale udostępniono filmik prezentujący grafiki autorstwa Russela Millsa (ten sam, który odpowiadał za oprawę graficzną kultowego "The Downward Spiral").

REKLAMA

Nowego albumu Nine Inch Nails - "Hestitation Marks" możecie posłuchać tutaj!
Już niedługo na łamach sPlay będziecie mogli przeczytać recenzję tego albumu!

nin2013
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA