REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„Nowy papież” z nowym zwiastunem. HBO prezentuje zapowiedź kontynuacji głośnego serialu z Judem Law

Nowy papież” to kontynuacja uznanego serialu HBO pt. „Młody papież”, z Judem Law w roli głównej. Stacja opublikowała świeży zwiastun, przyglądający się postaci granej przez Johna Malkovicha.

11.12.2019
11:52
Nowy papież - kadr promocyjny
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsza produkcja w reżyserii Paolo Sorrentino jest kontynuacją serialu z 2017 roku i rozgrywa się po dramatycznych wydarzeniach z finału. W ostatnim odcinku tamtego serialu Lenny Belardo, czyli papież Pius XIII zapadł w śpiączkę. Dzięki działaniu i nieoczekiwanemu zwrotowi akcji, sekretarzowi stanu Voilello udało się jednak osadzić na Piotrowym Tronie sir Johna Brannoxa. Mężczyznę opisywanego w materiałach prasowych jako „uroczego i angielskiego arystokratę”. Brannox przyjmie imię Jan Paweł III.

Nowy papież wydaje się być idealnym wyborem, ale skrywa tajemnice i ma pewną słabość - czytamy w opisie serii.

W tym czasie znajdujący się na granicy życia i śmierci Belardo z dnia na dzień staje się obiektem kultu tysięcy wiernych na całym świecie, którzy domagają się ogłoszeniem go świętym.

Nowy papież - kadr z serialu class="wp-image-354400"

Widać, że HBO po raz kolejny w nietuzinkowy sposób podchodzi do tematu wiary, rozważając ją na własnych, niespotykanych warunkach.

W serialu „Nowy papież” ponownie ujrzymy Jude’a Law w roli charyzmatycznego Lenny’ego Belardo. Na ekranie pojawi się także John Malkovich jako jego następca. W serialu pojawi się także kilku nowych bohaterów, w tym postaci grane przez Marilyna Mansona oraz Sharon Stone. Szczególnie angaż Mansona zelektryzował odbiorców, którzy upatrują się w nim niezwykle ciekawego kierunku rozwoju nowego serialu.

REKLAMA

Wszystko wskazuje na to, że znów czeka nas intrygująca jazda bez trzymanki, która urzeknie nas nie tylko ciekawą charakterystyką postaci, dobrym aktorstwem, ale także wysublimowaną stroną audiowizualną, która tak mocno przykuwała uwagę w premierowych odcinkach „Młodego papieża”.

Serial „Nowy papież” trafi na platformę streamingową HBO GO 10 stycznia 2020 roku. Na antenie HBO zadebiutuje 14 stycznia 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA