REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy polski kryminalny serial "Belfer" zapowiada się ekscytująco! Zobacz sugestywny teaser produkcji

W najnowszej produkcji TVN, "Druga szansa", szef telewizji grany przez Jacka Braciaka mówi, że w Polsce nikt nie chce oglądać seriali kryminalnych. Ten bohater, choć wydaje się, że niemałe ma doświadczenie, nie widział zapewne teasera do nowego polskiego serialu "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Jestem pewna, że takie kryminały w odcinkach Polacy chcą oglądać.

23.02.2016
12:40
Nowy polski kryminalny serial "Belfer" zapowiada się ekscytująco! Zobacz sugestywny teaser produkcji
REKLAMA
REKLAMA

Krótka zapowiedź "Belfra" jest bardzo sugestywna. Widzimy Macieja Stuhra, który wcielił się w tytułową rolę. Jego ręce ubrudzone są krwią. Teaser serialu przypomina nieco klimatem produkcję "Dexter", której głównym bohaterem był mężczyzna prowadzący podwójne życie. Jakub Żulczyk, który maczał palce w powstawaniu "Belfra" (wraz z dramatopisarką Moniką Powalisz pisarz napisał scenariusz do serialu), stwierdził jednak na Facebooku, że oba tytuły nie mają ze sobą nic wspólnego.

REKLAMA

Akcja serialu toczyć się będzie w miasteczku Dobrowice, w którym wszyscy się znają. Do niewielkiej miejscowości przyjeżdża Paweł Zawadzki (w tej roli Maciej Stuhr). Nikt nie wie, kim jest mężczyzna, oprócz tego że ma uczyć w lokalnej szkole i przyjechał z Warszawy, gdzie wcześniej edukował w renomowanej placówce. Kiedy Zawadzki zjawia się w Dobrowicach, w miasteczku ginie młoda dziewczyna. Nowy nauczyciel rozpoczyna śledztwo w tej sprawie, ale nie może liczyć na niczyją pomoc. Mieszkańcy mają swoje tajemnice, których nie zdradzą obcemu.

"Belfer" na antenie CANAL + pojawi się w październiku tego roku. Oprócz Macieja Stuhra na ekranie zobaczymy między innymi Magdalenę Cielecką, Łukasza Simlata, Pawła Królikowskiego, Krzysztofa Pieczyńskiego i Piotra Głowackiego. Reżyserem produkcji jest Łukasz Palkowski ("Rezerwat", "Bogowie"), a autorem zdjęć Marian Prokop ("Miasto 44").

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA