REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy Spider-Man prawdopodobnie będzie czarnoskóry

Plotki, spekulacje i rozmaite opinie na temat nowego Człowieka-Pająka rozprzestrzeniły się po - nomen omen - Sieci praktycznie natychmiast po oficjalnym ogłoszeniu informacji, że pojawi się on w filmach Marvela. Wiele z nich sugerowało, że Spider-Man będzie czarnoskóry. Dziennikarz The Verge, Jeff Sneider, jest na 95% przekonany, że tak właśnie będzie.

24.02.2015
10:18
Nowy Spider-Man prawdopodobnie będzie czarnoskóry
REKLAMA

A cieszący się opinią świetnie poinformowanego publicysty, Sneider zazwyczaj wie o czym mówi. Najpierw w prowadzonym przez siebie podcaście, a następnie za pośrednictwem Twittera poinformował on, że choć do obsadzenia roli wciąż brani są także biali aktorzy, najprawdopodobniej - "na 95%" - nowym Spider-Manem zostanie czarnoskóry lub Latynos.

REKLAMA

Wcześniejsze plotki sugerowały, że w marvelowskich filmach o Człowieku-Pająku Petera Parkera zastąpi Miles Morales. W komiksach Morales, którego ojcem jest Afroamerykanin, a matką Portorykanka, został nowym Spider-Manem po śmierci Parkera w walce z Zielonym Goblinem. Wiadomo również, że poszukiwany jest aktor młodszy od poprzedniego odtwórcy roli Spider-Mana, 31-letniego Andrew Garfielda.

REKLAMA
spider-man avengers 2

Cały czas nie wiadomo w jakich filmach Marvela pojawi się Spider-Man. Przypuszcza się, że będzie jednym z bohaterów w „Captain America: The Civil War”, którego premiera zapowiedziana jest na 2016 roku, a rok później otrzyma własny film, który - jeżeli zostanie dobrze przyjęty przez widzów - będzie pierwszą częścią trylogii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA