REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

O.S.T.R. wrócił do cyfry! „Życie po śmierci” znowu można słuchać na TIDAL i innych platformach

Wytwórnia Asfalt Records zastosowała bardzo sprytny manewr, maksymalizując zyski ze sprzedaży krążka. Najpierw „Życie po śmierci” pojawiło się na platformach muzycznych, po czym… wyparowało z cyfrowych bibliotek. Aby wrócić do nowych utworów, trzeba było się pofatygować po krążek.

28.03.2016
18:49
O.S.T.R. wrócił do cyfry! Życie po śmierci już na TIDAL
REKLAMA
REKLAMA

Wytwórnia najpierw narobiła słuchaczom smaka, oddając całą płytę O.S.T.R., po czym wycofała ją z cyfrowych platform. Fanom zachęconym dobrą jakością nowej płyty nie pozostało nic innego, jak wybrać się po swoją własną kopię „Życia po śmierci", bądź zakupić oryginalny album w wersji cyfrowej.

Efekt? Nowa płyta O.S.T.R. sprzedała się w ponad 55 tysiącach egzemplarzy.

Jak na polskie warunki, to kapitalny wynik. Na tyle kapitalny, że pozwolił „Życiu po śmierci” na zdobycie tytułu platynowej płyty. Krążek nazywany „najlepszą płytą” Ostrego może pochwalić się pozytywną recenzją również u nas, zachwalany przez Jakuba Grygiela.

Dla wielu moich znajomych, którzy nie zdecydowali się na zakup nośnika, brak cyfrowego „Życia po śmierci” do swobodnego odsłuchu na najpopularniejszych platformach z muzyką stanął ością w gardle. Na całe szczęście słuchacze opłacający serwisy strumieniujące ponownie mogą zapoznać się z najnowszym krążkiem polskiego artysty.

REKLAMA

„Życie po śmierci” O.S.T.R. wróciło na TIDAL oraz inne serwisy strumieniujące muzykę.

Nowa płyta jest już możliwa do swobodnego odsłuchu i bez problemu znajdziecie ją w bibliotece swojego ulubionego dostawcy muzyki. Poniżej znajdziecie odsyłacz do TIDAL, gdzie „Życia po śmierci” skosztujecie nawet bez zalogowania się / rejestracji na platformie:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA