REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Turcja też ma swojego superbohatera. Zobacz zwiastun serialu Obrońca Stambułu od Netfliksa

Pierwszy turecki serial oryginalny Netfliksa doczekał się już zwiastuna. Zobaczcie zapowiedź Obrońcy Stambułu, która ostrzega, że życie Hakana jest bardziej skomplikowane, niż się wydaje.

14.11.2018
20:30
obrońca stambułu netflix zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

I faktycznie tak jest, gdyż główny bohater, będący młodym sklepikarzem, znajduje magiczny artefakt łączący go ze starożytną organizacją tajemniczych obrońców Stambułu. Jak można się domyślić, jego dotychczasowe życie zmienia się całkowicie i nic nie jest już takie, jakim było.

Stambułowi zagrażają tajemniczy wrogowie, zaś Hakanmusi ich powstrzymać. Młodzian nie jest gotowy na przyjęcie na swoje barki takiej odpowiedzialności, ma jednak za swoimi plecami wielu lojalnych towarzyszy. Bohater musi wypełnić swoje przeznaczenie jako tytułowy obrońca Stambułu i stawić czoła złowrogim Nieśmiertelnym.

Obrońca Stambułu - zwiastun tureckiego serialu Netfliksa:

W roli głównej, jako turecki superbohater, występuje Cagatay Ulusoy. U jego boku pojawią się także: Ayca Aysin Turan, Hazar Erguclu, Okan Yalabik, Mehmet Kurtulus, Saygin Soysal i Burcin Terzioglu. Scenariusz produkcji powstał w oparciu o powieści autorstwa N. Ipek Gökdel. Obrońca Stambułu będzie liczyć 10 odcinków, a premiera serialu na Netfliksie została zaplanowana na 14 grudnia.

Netflix otwiera się na nowe rynki.

Po niemieckim Dark i duńskim The Rain przyszła pora na kolejne seriale, nie tylko europejskie, co widać po przykładzie Obrońcy Stambułu. Serwis ma także zamiar przeprowadzić ekspansję na Indie (mieliśmy już próbkę w postaci produkcji Sacred Games). To wynik zwiększenia budżetu na oryginalne produkcje z 8 mld do aż 10 mld dol.

REKLAMA

Liczba użytkowników serwisu na całym świecie wynosi 137 mln. Jak już zapowiadał CEO Netfliksa, w ostatnim kwartale 2018 roku firma przewiduje uzyskanie 7,6 mln nowych subskrybentów. Obrońca Stambułu jest kolejnym krokiem do osiągnięcia celu.

Pierwszy turecki serial Netfliksa pojawi się w serwisie 14 grudnia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA