REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Nawet jeśli nie masz HBO, w ten weekend obejrzysz Watahę. I to nie tylko

Brak planów na weekend? To świetnie się składa! HBO zabiera nas w Bieszczady. Już w najbliższą niedzielę, 15 października, odbędzie się premiera odcinka serialu Wataha otwierającego 2. sezon produkcji.

13.10.2017
10:00
odkodowane hbo
REKLAMA
REKLAMA

Wataha to serial HBO Europe, którego akcja rozgrywa się w Bieszczadach. Pierwszy sezon został wyemitowany w 2014 roku. Po trzech latach Wataha wraca. Tym samym ponownie spotkamy się z Wiktorem Rebrowem i prokurator Igą Dobosz. Akcja 2. sezonu Watahy rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej serii.

Przypomnijmy, że w pierwszym sezonie współpracownicy Wiktora Rebrowa, pogranicznika pracującego w Bieszczadach, zginęli w wybuchu, a on sam został oskarżony o ten zamach i zdradę. Główny bohater uciekł wymiarowi sprawiedliwości i ukrywa się w Bieszczadach. Jego losy ponownie splotą się z panią prokurator, która wraca na południe Polski, by rozwikłać nową sprawę.

Stacja HBO, korzystając z premiery Watahy 2, postanowiła udostępnić możliwość obejrzenia nowego odcinka serialu zainteresowanym widzom.

Nawet jeśli nie masz HBO w swojej ofercie telewizyjnej, będziesz mógł obejrzeć w najbliższy weekend ramówkę stacji.

Odkodowane HBO - weekend: 14 i 15 października. Co zobaczymy?

Wataha 2

Nowy sezon najchętniej oglądanego serialu produkcji HBO Europe. Prokurator Iga Dobosz wraca w Bieszczady, by poprowadzić śledztwo w sprawie makabrycznej zbrodni. Do ukrywającego się głęboko w lesie Wiktora Rebrowa trafia roztrzęsiona uciekinierka z Ukrainy. Losy obu postaci ponownie się splotą. Co z tego wyniknie? Dowiemy się już niebawem. Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu już 15 października o 20:10 w HBO.

Babylon Berlin

Najdroższa produkcja w historii niemieckiej telewizji. Dziejący się w latach dwudziestych w Niemczech serial kryminalny o ambitnym policjancie, który wpada na ślad ogromnej korupcji. Dwa pierwsze odcinki serialu już 14 października od 22:25 w HBO.

Komunia

Dokument HBO Europe, który znalazł się na shortliście Europejskich Nagród Filmowych. Emisja została zaplanowana na 14 października o 15:55 w HBO.

Produkcje HBO, m. in.: Kroniki Times Square, Arcyoszust, Wielkie kłamstewka, Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks, Gra o tron

Hitowe produkcje stacji HBO, które zdobyły szereg nagród i uznanie krytyków. Dwa pierwsze odcinki serialu Wielkie kłamstewka obejrzycie 15 października od 14:15, otwarcie serialu Kroniki Times Square z Jamesem Franco w roli głównej zostanie wyemitowane o północy 14 października, a pierwszy odcinek najnowszego sezonu Gry o tron obejrzycie o 23:05 15 października. Emisja Arcyoszusta z Robertem De Niro odbędzie się o 16:00 15 października, a Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks o 17:10 14 października. Wszystkie produkcje zostaną wyemitowane w HBO.

Filmy: Snowden, Trumbo, Ostatnia Rodzina, Wieżowiec, Zanim się obudzę, Młodość w Oregonie

Film Snowden zostanie wyemitowany 0 20:10 14 października, Trumbo obejrzymy w nocy, o 1:30 z 14 na 15 października, a Ostatnią Rodzinę o 18:10 15 października. Emisja filmu Wieżowiec została zaplanowana na 21:10 15 października, Zanim się obudzę obejrzymy 5 minut po północy z 15 na 16 października, a Młodość w Oregonie w południe 15 października. Wszystkie wymienione filmy zostaną wyemitowane w stacji HBO.

REKLAMA

Serial Wataha zostanie udostępniony też na platformie HBO GO. Już 15 października użytkownicy serwisu będą mogli od rana oglądać dwa pierwsze odcinki serialu.

Kolejne epizody będą pojawiać się co niedzielę, zarówno w HBO GO jak i w stacji HBO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA