REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Gwiazda wycofuje się z OFF Festival. John Maus nie pojawi się w Dolinie Trzech Stawów

John Maus nie wystąpi na tegorocznej edycji OFF Festival. Muzyk odwołał trasę koncertową z powodu śmierci swojego brata Joego.

30.07.2018
11:27
OFF Festival
REKLAMA
REKLAMA

Ten festiwal to jedno z najważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie Polski. Co roku do Doliny Trzech Stawów ściągają dziesiątki artystów wykonujących muzykę alternatywną. Tegoroczny line-up także zapowiadał się bardzo ciekawie. Niestety, harmonogram koncertów uległ pewnej zmianie.

Na OFF Festival nie pojawi się John Maus.

Amerykański artysta odwołał całą bieżącą trasę koncertową. Powodem jest śmierć jego brata, Joego, który także udzielał się w zespole. Joe Maus zmarł w sobotę na łotewskim Cesis w wieku 30 lat. Nie podano jeszcze, co było przyczyną śmierci muzyka.

Organizatorzy OFF Festival wkrótce ogłoszą, kto zajmie jego miejsce.

REKLAMA

Artysta planowo miał wystąpić w sobotę 4 sierpnia o 21:50 na Scenie Trójki. Przed jego występem miał się odbyć koncert Mosesa Sumneya. Po Mausie na scenie pojawić się mieli DJ Paypal & DJ Taye.

Tegoroczna edycja OFF Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia. Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się m.in. M.I.A., Charlotte Gainsbourg, Grizzly Bear, …And You Will Know Us by the Trail of Dead czy Furia. Bilety na imprezę można kupić za pośrednictwem offsklep.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA