REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Znamy nową Mary Poppins i wiemy, kiedy zobaczymy ją na ekranach kin

Plotki okazały się być prawdą - Emily Blunt, która typowana była do roli Mary Poppins, otrzyma angaż w filmie. Aktorka wcieli się w postać, która po ponad połowie wieku doczekała się swojego remake'u. Nowa produkcja opowiadająca o niezwykłej niani będzie miała swoją światową premierę 25 grudnia 2018 roku.

01.06.2016
10:23
Znamy nową Mary Poppins i wiemy, kiedy zobaczymy ją na ekranach kin
REKLAMA
REKLAMA

Remake, który wyreżyseruje Rob Marshall, odpowiedzialny za takie hity kinowe jak "Wyznania gejszy" czy "Chicago", będzie nosił tytuł "Mary Poppins Returns". Akcja produkcji będzie rozgrywać się w czasach, w której książka została rzeczywiście napisana (lata 30. ubiegłego wieku). Poznamy dorosłych Jane i Michaela, którzy wraz z trójką dzieci wychowanka Poppins odwiedzą swoją byłą nianię.

mary poppins class="wp-image-34780"
Julie Andrews w roli Mary Poppins w filmie "Mary Poppins" z 1964 roku
REKLAMA

Oprócz Emily Blunt na wielkim ekranie zobaczymy także Lina-Manuela Mirandę, który zagra nowego bohatera, latarnika o imieniu Jack. Za scenariusz do produkcji odpowiada David Magee. Nowa Mary Poppins, podobnie jak jej poprzednik z 1964 roku, będzie filmem muzycznym.

Ponad 50 lat temu w rolę niani o magicznych zdolnościach wcieliła się Julie Andrews. Film zdobył pięć Oscarów, między innymi nagrodę otrzymała odtwórczyni głównej roli w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Produkcja powstała na podstawie książek napisanych przez Pamelę L. Travers.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA