REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Oficyna Wydawnicza "Impuls" 30% taniej

Promocją objętych zostało prawie 180 e-booków - wszystkie z zakresu nauk humanistycznych i wszystkie wydane przez Oficynę Wydawniczą Impuls.

28.02.2013
7:43
Oficyna Wydawnicza "Impuls" 30% taniej
REKLAMA
REKLAMA

Na ogół e-bookowe promocje dotyczą pojedynczych pozycji, zbioru książek o określonej tematyce lub tych, stworzonych przez jednego autora. Jednak od tej obowiązującej zazwyczaj zasady zdarzają się wyjątki. Jednym z nich jest obniżka cen na wszystkie e-booki jednego wydawnictwa. Przed Wami niemal 180 e-booków 30% taniej. Wszystkie pod znakiem Oficyny Wydawniczej Impuls.

REKLAMA

W ofercie znaleźć można książki z zakresu grupy nauk humanistycznych. Dostępne są zarówno publikacje skierowane do specjalistów, jak i pasjonatów, zawodowo trudniących się czymś zupełnie niezwiązanym z edukacją. Coś dla siebie znajdą także osoby otwarte na porady dotyczące tego jak żyć, czy też jak wychowywać dzieci. Objęta promocją oferta wydawnictwa Impuls jest niezwykle różnorodna. Choć została skierowana do wybranej grupy odbiorców, jest to grupa bardzo szeroka, obejmująca wszystkich, którzy są zainteresowani humanistyką.

Psychologia, logopedia, filozofia, szeroko pojmowana pedagogika, socjologia - to tylko niektóre z dyscyplin naukowych, jakie zgłębić można poprzez wybranie odpowiedniej książki z długiej promocyjnej listy. Nie brakuje podręczników, poradników, pomocy dydaktycznych, opracowań oraz artykułów. Cieszy rozpiętość tematyki: od Psychologii trudności arytmetycznych u dzieci, Psychospołecznego funkcjonowania osób z zespołem Downa poprzez Zagrożenia zdrowia chorobami cywilizacyjnymi, Karuzelę z mężczyznami a na Rytmice dla dzieci oraz Filmowych obrazach szkoły kończąc. Każdy, komu charakter wydawniczy Oficyny Impuls nie jest obcy, znajdzie tu coś, co przypadnie mu do czytelniczego gustu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA