REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Ola Kwaśniewska zastąpi Rozenek w "Dzień Dobry TVN"? "Ola to profesjonalistka"

W "Dzień Dobry TVN" nie brakuje wielu zmian. Aż pięciu dziennikarzy pożegnało się z posadą w śniadaniowym programie. Niedawno potwierdzono, kto poprowadzi program w wakacje, z kolei teraz pojawiły się doniesienia o tym, kto miałby dołączyć do obsady "Dzień Dobry TVN" na stałe. Jak donosi "Super Express" zasilić kadrę programu TVN miałaby Ola Kwaśniewska.

29.06.2023
11:00
Ola Kwaśniewska
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu niespodziewanie gruchnęła wiadomość o tym, iż piątka dziennikarzy żegna się z "Dzień Dobry TVN" . Wiadomo, że Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak Starak dostaną swoje programy, natomiast reszta prowadzących odesłana została z kwitkiem.

REKLAMA

Ola Kwaśniewska dołączy do "Dzień Dobry TVN"? Zaskakujące doniesienia.

Niedawno pojawiła się również informacja odnośnie wakacyjnego składu prezenterów w "Dzień Dobry TVN". Z kolei po wakacjach program mają poprowadzić trzy pary prowadzących: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Damian Michałowski i Paulina Krupińska oraz Krzysztof Skórzyński i Ewa Drzyzga. "Super Express" donosi, że trwa jeszcze kompletowanie obsady. Według dziennika miejsce Małgorzaty Rozenek mogłaby zająć Ola Kwaśniewska. W końcu jeszcze niedawno Ola współprowadziła talk-show "Miasto kobiet". Mimo że program jest już zakończony, stacja ponoć wciąż widzi u siebie miejsce dla córki Aleksandra Kwaśniewskiego.

Ola to profesjonalistka. Umiejętnie zadaje pytania, ale też słucha swoich gości. W trakcie programu wykazała się niezwykłą klasą - zdradza "Super Express".

Mówi się, że Kwaśniewska zachwyciła na tyle, że jeszcze w tym roku miałaby dołączyć do redakcji "Dzień Dobry TVN". Dziennik przypomniał, że Ola Kwaśniewska była już jakiś czas temu związana z "Dzień Dobry TVN". Pożegnała się ze śniadaniówką po tym, jak stanęła w obronie ojca - Aleksandra Kwaśniewskiego posądzonego o chorobę alkoholową.

Tata wrócił z Filipin z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. W tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, już by nie żył - mówiła na wizji.

REKLAMA

Na razie nie wiadomo, kto miałby partnerować Oli Kwaśniewskiej. Mówi się o dwóch nazwiskach

Na razie nie wiadomo jednak, kto miałby partnerować Oli Kwaśniewskiej na ekranie. Wiadomo, że na okres wakacji do składu "Dzień Dobry TVN" dołączy Mateusz Hładki i Robert Stockinger. Niewykluczone, że będzie to właśnie jeden z nich.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA