REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Olivia Colman jako królowa Elżbieta II. Jest już pierwsza zapowiedź 3. sezonu „The Crown”

„The Crown” powraca z trzecim sezonem. Właśnie pojawiła się pierwsza zapowiedź wideo pokazująca nową aktorkę w roli królowej Elżbiety II.

12.08.2019
16:46
Pierwszy teaser 3. sezon The Crown. Olivia Colman jako królowa Elżbieta
REKLAMA
REKLAMA

„The Crown” po dwóch sezonach ze świetną Claire Foy i Mattem Smithem, jako świeżo upieczoną parą królewską, dokonuje zmiany i obsadza nowych aktorów w znanych nam rolach. Taki był zamysł twórców od samego początku. Teraz wreszcie możemy zobaczyć jego realizację na własne oczy.

Do sieci trafiła bowiem pierwsza zapowiedź nowego sezonu, w którym ujrzymy Olivię Colman jako Elżbietę II.

Teaser jest krótki, ale treściwy. Odliczanie zegara wystukuje minuty, które dzielą nas od premiery 3. sezonu 17 listopada, aż w kadrze pojawia się Colman, w królewskim stroju i spogląda prosto w kamerę.

Po serii zdjęć, przedstawiających nową obsadę serialu, które kilka tygodni temu opublikowało amerykańskie Entertainment Weekly, jest to pierwsza oficjalna zapowiedź. Możemy w niej zobaczyć, jak prezentować się będzie nominowana do Oscara aktorka.

3. seria rozpocznie się w roku 1964 i opowie o burzliwym czasie w życiu rodziny królewskiej. Jednym z ważniejszych wydarzeń będzie fakt, że księżniczka Małgorzata Windsor (w nowym wcieleniu Heleny Bonham Carter) rozpocznie romans z Roddym Llewellynem (Harry Treadaway). W tle nowej serii mamy natomiast dowiadywać się o rosnącej popularności Margaret Thatcher. Wedle pierwszych informacji w zamówionym już 4. sezonie w rolę słynnej brytyjskiej pani premier, ma się wcielić Gilian Anderson („Z Archiwum X”, „Hannibal”, „Sex Education”).

Brytyjski magazyn Radio Times opublikował także zdjęcie Colman jako królowej w towarzystwie wiernych piesków rasy corgi.

REKLAMA
Olivia Colman jako królowa Elżbieta II w The Crown class="wp-image-312945"

Dwa sezony serialu „The Crown” są już dostępne na platformie Netflix. Trzeci pojawi się tam 17 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA