REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

9. film Quentina Tarantino w drodze na ekrany. Mamy zwiastun „Once Upon A Time In Hollywood”

Być może polscy widzowie będą nieco zawiedzeni, ale w zwiastunie nowego filmu Quentina Tarantino, „Once Upon A Time In Hollywood”, nie zobaczymy Rafała Zawieruchy. Na głównym planie są za to Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, dla których to pierwszy wspólny występ w pełnometrażowej produkcji.

20.03.2019
14:39
once upon a time in hollywood zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

„Once Upon A Time In Hollywood” to 9. z kolei film Quentina Tarantino. Jeśli wierzyć temu, co przebąkiwał jakiś czas temu artysta, jest to tym samym przedostatnia produkcja w karierze reżysera. Dla nas wyjątkowo ciekawa i ważna, bo zagrał w niej, w roli Romana Polańskiego, nasz rodak – Rafał Zawierucha. Nowy obraz kontrowersyjnego twórcy opowie o latach 60. w tytułowym Hollywoodzie.

Głównymi bohaterami są: Rick Dalton i Cliff Booth.

Ten pierwszy, w którego wcielił się Leonardo DiCaprio, to gwiazdor westernu. Drugi, którego zagrał Brad Pitt, to z kolei jego dubler. Historia obu mężczyzn splecie się z losem Sharon Tate (Margot Robbie), żony Romana Polańskiego, która została zabita przez tzw. rodzinę Charlesa Mansona, seryjnego psychopatycznego mordercy.

Zwiastun jednak nie wskazuje, aby działania Mansona i jego świty, a co za tym idzie śmierć Sharon Tate, miały być głównym punktem programu. Zresztą zobaczcie sami:

Oprócz wymienionych gwiazd w filmie zagrają też m.in. Emile Hirsch, Al Pacino i Tim Roth. Ostatnio mogliśmy zobaczyć dwa plakaty poświęcone produkcji. Jeden, na którym widzimy DiCaprio i Pitta, a drugi z Robbie.

REKLAMA
once upon a time in hollywood

Premiera filmu „Once Upon A Time In Hollywood” została zaplanowana na 9 sierpnia 2019 roku w polskich kinach. Światowa premiera odbędzie się już pod koniec lipca, dokładnie 25.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA