REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Once Upon A Time In Hollywood” na pierwszym plakacie. Brad Pitt i Leonardo DiCaprio w jednym kadrze

Premiera nowego filmu Quentina Tarantino, „Once Upon A Time In Hollywood”, coraz bliżej. W oczekiwaniu na pierwszy zwiastun dostaliśmy plakat, na którym uwiecznieni zostali Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. 

18.03.2019
16:32
once upon a time in hollywood plakat
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja w reżyserii Tarantino od początku budzi duże emocje, także w Polsce. Po pierwsze, wystąpią w niej największe gwiazdy Hollywood, także takie, które wcześniej nie miały okazji zagrać ze sobą w jednym pełnometrażowym filmie, jak np. Brad Pitt i Leonardo DiCaprio będący zresztą bohaterami wspomnianego plakatu. Oprócz aktorów w „Once Upon A Time In Hollywood” zobaczymy Margot Robbie, Ala Pacino, Tima Rotha czy Emile'a Hirscha. Po drugie, film dotyka trudnego tematu – sprawy tzw. rodziny Charlesa Mansona, która odpowiada m.in. za zamordowanie żony Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Po trzecie, w produkcji w roli właśnie Polańskiego wystąpił polski aktor, Rafał Zawierucha, który tym samym – miejmy nadzieję – otworzył sobie szerzej bramy do zagranicznej kariery.

Na prezentowanym powyżej plakacie widzimy odtwórców dwóch głównych ról – Brada Pitta i Leonardo DiCaprio.

REKLAMA

Pierwszy z nich zagrał w filmie Cliffa Bootha, dublera Ricka Daltona, byłego gwiazdora westernów, w którego wcielił się DiCaprio. Ich drogi krzyżują się z Polańskim i Tate, gdy Dalton zostaje sąsiadem kobiety. Panów Pitta i DiCaprio mogliśmy już zobaczyć na zdjęciu z planu opublikowanym kilka miesięcy temu.

Premiera filmu „Once Upon A Time in Hollywood” odbędzie się 9 sierpnia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA