REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Hipsterzy, do nikogo nie zadzwonicie w tym roku. Open'er 2021 przeniesiony

– Halo? – Nie mogę rozmawiać, jestem na Open'erze. – Ale to ty dzwonisz. – Na razie! A nie, czekaj...

06.05.2021
12:48
opener 2021 odwołany 2022 kiedy
REKLAMA

Dla miłośników imprez kulturalno-rozrywkowych ten rok miał być zupełnie inny niż poprzedni. Wszystkie odwołane i przeniesione na inny termin przez pandemię imprezy miały się odbyć w ciągu najbliższych paru miesięcy. Wszystko jednak wskazuje na to, że mamy powtórkę z rozrywki.

REKLAMA

Pod koniec marca informowaliśmy, że organizatorzy Orange Warsaw Festival postanowili przenieść tegoroczną edycję na 2022 rok. Tym samym impreza nie odbędzie się już drugi raz z rzędu. Jak można było przewidzieć, nie będzie w tym odosobniona.

Open'er 2021 odwołany

Czy tego chcemy czy nie pandemia wciąż trwa i daje nam się we znaki. Dlatego nie liczcie, że to lato będzie o wiele lepsze niż poprzednie. Drugi rok z rzędu nie będziemy się bowiem bawić również w Gdyni. Niestety, Open'er Festival 2021 nie odbędzie się. Jak czytamy na facebookowym fanpage'u wydarzenia:

Proces wychodzenia z pandemii postępuje, szczepienia trwają, ale niestety z oczywistych powodów, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych, braku planu na najbliższe miesiące i obowiązujących restrykcji – początek lipca w Polsce to nie jest jeszcze czas, kiedy będziemy w stanie zorganizować Open’er Festival w skali i formie, na które czekacie.

Na najbliższą edycję imprezy poczekamy jeszcze trochę ponad rok. Odbędzie się ona między 29 czerwca a 2 lipca na lotnisku Grynia-Kosakowo. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność i ruszyła już pula nowych wejściówek. Będzie więc tłoczno, tym bardziej że lineup zapowiada się znakomicie.

REKLAMA

Swój udział potwierdziła już bowiem część gwiazd mających wystąpić podczas tegorocznej edycji, tj. Twenty One Pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, BADBADNOTGOOD oraz Seasick Steve. A będą też inni artyści, których nazwiska poznamy z pewnością za jakiś czas. Jak zapewniają organizatorzy, najlepsze wydarzenia dopiero przed nami.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA