REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Robyn i Diplo na Open'erze. Do programu przyszłorocznej imprezy dołączają kolejne gwiazdy

Open’er Festival 2019 zapowiada się coraz lepiej. Tuż przed świętami organizatorzy największego festiwalu muzycznego w Polsce zrobili prezent fanom i przedstawili kolejnych wykonawców.

20.12.2018
16:59
Open'er Festival 2019
REKLAMA
REKLAMA

Open’er Festival przez kilkanaście lat obecności na polskiej i światowej scenie muzycznej wypracował sobie miano jednej z najlepszych imprez tego typu w Europie. Tradycyjnie już w czwartym kwartale roku organizatorzy publikują co jakiś czas informację na temat tego, kogo będziemy mogli zobaczyć i posłuchać podczas nadchodzącej edycji.

Organizatorzy Open’er Festival 2019 ogłosili już kilka gwiazd przyszłorocznej edycji.

Do wczoraj wiedzieliśmy, że w pierwszych dniach lipca przyszłego roku będziemy mogli posłuchać w Gdyni na lotnisku Kosakowo Travisa Scotta, The 1975, Gretę Van Fleet, Vampire Weekend, Lil Uzi Vert, Rudimental oraz Sheck Wes.

Jakby tego było mało, na kilka dni przed świętami dostaliśmy kolejną porcję świetnych wiadomości.

Do oficjalnego line-upu dołączyli dzisiaj po południu Robyn, Diplo, Kodaline oraz Anna Calvi.

Najnowsza świąteczna niespodzianka muzyczna od organizatorów wydarzenia wprowadza tym samym do festiwalu większą dawkę popu i muzyki popularnej. Dodaje też sporo pierwiastka żeńskiego do przyszłorocznego line-upu, który na razie zdominowany jest przez mężczyzn.

REKLAMA

Obecnie w sprzedaży znajduje się regularna pula biletów. Za bilety jednodniowe zapłacimy 279 zł. Karnet 4-dniowy wyniesie nas 599 zł lub 699 złotych z polem namiotowym. Karnety weekendowe z wejściem w piątek i sobotę kosztują 419 zł lub 489 zł z polem namiotowym. Wszystkie wymienione warianty możecie nabyć na oficjalnej sklepu internetowego organizatora lub w autoryzowanych punktach sprzedaży. Powyższe ceny biletów obowiązują do 10 czerwca 2019 roku lub do wyczerpania obecnej puli biletów.

Open’er Festival 2019 odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2019 roku na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA