REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Operacja Bazyliszek" w sieci. Zobacz nowy film z cyklu Legendy Polskie

Już jest! W sieci pojawił się nowy film z serii Legend Polskich realizowany przez Allegro i Tomasza Bagińskiego, współpracującego z Platige Image. Krótkometrażówka poświęcona została tym razem Bazyliszkowi i bohaterowi, który próbuje unicestwić złego potwora.

09.11.2016
12:45
„Operacja Bazyliszek” w sieci. Zobacz nowy film z cyklu Legendy Polskie
REKLAMA
REKLAMA

"Operacja Bazyliszek" jest czwartym z kolei filmem z cyklu Legendy Polskie. Niedawno odbyła się premiera drugiej części "Twardowsky'ego". W grudniu tego roku doczekamy się jeszcze prezentacji filmu "Jaga", który przynajmniej na razie zamknie cykl.

Potwora imieniem Bazyliszek nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To stworzenie złe, którego wzrok zabija niewinnych ludzi. Z taką właśnie bestią musi poradzić sobie główny bohater "Operacji Bazyliszek", Boguś Kołodziej, w którego wcielił się Paweł Domagała. Oprócz Domagały na ekranie możemy zobaczyć Olafa Lubaszenko, Michalinę Olszańską i Piotra Machalicę.

REKLAMA

"Operacja Bazyliszek" rozpoczyna się sceną walki Bogusia z Bazyliszkiem, ale tę przyjdzie nam dopiero w całości zobaczyć później. Po kilku ujęciach następuje rewind i poznajemy całą historię od początku. A ta zaczyna się jak pasta o ojcu rybaku. Oto mamy Bogusia i jego wuja Eugeniusza. Mężczyżni wybrali się razem na ryby. Wszystko wydaje się sielanką. Nagle zauważają grupę samochodów dostawczych, które przejeżdżają koło lasu. Jeszcze nie wiedzą, że opowieść o Bazyliszku już się rozpoczęła.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA