REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy zwiastun „Opowieści podręcznej” jest świetny! Zapowiedź nawiązuje do słynnego spotu Reagana

Super Bowl w Stanach Zjednoczonych od dawna jest czymś więcej niż tylko wydarzeniem sportowym. To feeria najdroższych w USA reklam, czasów antenowych oraz zapowiedzi seriali. Hulu zdecydowało się pokazać światu zwiastun 3. sezonu „Opowieści podręcznej”.

04.02.2019
10:55
Opowieść podręcznej super bowl
REKLAMA
REKLAMA

Dla amerykańskich przedsiębiorców rozrywkowych Super Bowl jest świetną okazją, by wypromować swoje nadchodzące produkcje. Wprawdzie ceny, jakie muszą zapłacić za 30-sekundowe spoty, mogą niejednego zwalić z nóg, jednak są to zawsze dobrze wydane pieniądze. Gwarantują bowiem, że o tych zwiastunach, a w konsekwencji i produkcjach będą rozmawiały nie tylko całe Stany, ale także większość świata.

3. sezon serialu „Opowieść podręcznej” jest w zwiastunie na Super Bowl jeszcze bardziej polityczny niż zwykle.Oczywiście podczas Super Bowl pokazywanych jest kilka lub nawet kilkanaście zwiastunów nadchodzących produkcji filmowych i telewizyjnych. Jak jednak sprawić, aby to właśnie nasz się wyróżnił? Odpowiedź jest prosta, być kontrowersyjnym. Do tegorocznych mistrzów w takiej zagrywce można zaliczyć serwis Hulu i jego zapowiedź nowego sezonu „Opowieści podręcznej”.

Zwiastun bowiem rozpoczyna się uderzająco podobnie do reklamy z 1984 roku wchodzącej w skład kampanii prezydenckiej Ronalda Reagana. Z biegiem czasu reklamie nadano potoczną nazwę „Morning in America” ze względu na taką właśnie powtarzającą się frazę. Z początku w akompaniamencie słów lektora widzimy przewijające się idylliczne urywki życia w Gileadzie, komandorów oraz ich żony wraz z niemowlętami na rękach. Te obrazy wkrótce zostają przerwane drastycznymi scenami ognia, brutalności i przemocy. W końcu wzrok widzów zatrzymuje się na spokojnej twarzy June (Offred). Główna bohaterka serii ogłasza koniec poranku, stojąc przed tysiącami podobnych sobie kobiet skazanych na rolę Podręcznych.

REKLAMA

Hulu nie podało dokładnej daty premiery 3. sezonu „Opowieści podręcznej”.

Jednak warto zauważyć, że poprzednie sezony ukazywały się w ostatnich dniach kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA