REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Młodsza siostra Beyoncé, Cardi B i inni. Orange Warsaw Festival 2019 właśnie ogłosił pierwszych artystów

Orange Warsaw Festival właśnie powitał na swoim tegorocznym pokładzie pierwszych artystów. Tegoroczna edycja festiwalu pokaże nam cały wachlarz gatunków muzycznych.

24.01.2019
20:08
Orange Warsaw Festival 2019
REKLAMA
REKLAMA

Orange Warsaw Festiwal już na dobre zadomowił się w stolicy Polski. Począwszy od 2008 r., organizatorzy imprezy dostarczają co roku niezwykłych rozrywek setkom tysięcy uczestników. W poprzednich edycjach na przełomie maja i czerwca mieliśmy okazję posłuchać już takich gwiazd, jak Florence and the Machine, Kings od Leon, Years & Years, Imagine Dragons, Justice, czy też Beyoncé we własnej osobie. Nic więc dziwnego, że fani wielu światowych gwiazd z niecierpliwością wyczekiwali pierwszego ogłoszenia artystów w tegorocznej edycji.

Dzisiaj organizatorzy Orange Warsaw Festival 2019 zaprezentowali cztery pierwsze gwiazdy.

Już za cztery miesiące na festiwalowej scenie zobaczymy Cardi B, Solange, Troye Sivana oraz Marshmello. Warto także zwrócić uwagę, że każdy z wymienionej czwórki prezentuje inny gatunek muzyczny i ma swój zdecydowany, charakterystyczny styl.

Właśnie ogłoszeni artyści wystąpią w Warszawie w weekend 31 maja i 1 czerwca. Jeśli więc jesteście fanami, której z ogłoszonych właśnie gwiazd, może warto przemyśleć, czy to właśnie bilet na OWF 2019 nie byłby idealnym prezentem na dzień dziecka.

Kim są artyści, którzy wstąpią na Orange Warsaw Festival 2019?

Cardi B to wyjątkowo kontrowersyjna postać na współczesnej scenie muzyki popularnej i hiphopowej. Artystka zasłynęła ostatnio piosenkami I Like It oraz Girls Like You, przy której współpracowała z zespołem Maroon 5. Możemy więc spodziewać się, że przynajmniej jeden z tych utworów usłyszymy na przełomie maja i czerwca na głównej scenie Orange Warsaw Festival 2019. Przy okazji warto wspomnieć, że piosenka Girls Like You wywindowała w zeszłym roku artystów na wysokie miejsca w słuchalności. Maroon 5 stał się nawet najchętniej słuchanym zespołem według serwisu Vevo w 2018 roku.

Z kolei Solange to artystka zupełnie innego formatu. W Polsce miała okazję już występować dwa lata temu w trakcie festiwalu Open’er w Gdyni. Młodsza siostra Beyonce, również może się pochwalić świetnym głosem i wyczuciem rytmu. Widać w rodzinie Knowlesów nie brakuje fantastycznych talentów muzycznych.

Troye Sivan to młody, australijski piosenkarz. Mimo to jego kariera rozwija się w oszałamiającym tempie. Na swoim koncie ma już dwa duże albumy, a także liczne single, które zdobywają szturmem listy przebojów w Australii i Stanach Zjednocznych. Jego najpopularniejszymi utworami są My My My! oraz Youth.

Marshmello to amerykański DJ. Jego znakiem charakterystycznym jest artystyczne nakrycie głowy, które towarzyszy mu podczas koncertów. Polska publiczność może go kojarzyć między innymi z jego najnowszego przeboju Happier, który nagrał wraz z grupą Bastille. Jednak DJ ma na swoim koncie współpracę również z takimi osobistościami muzycznymi, jak Selena Gomez, czy Khalid.

REKLAMA

Wszystkie gwiazdy zobaczycie na Orange Warsaw Festival 2019, który odbędzie się 31 maja i 1 czerwca. Sprzedaż biletów rusza już jutro.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA