REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dziś Orły 2019. Gdzie obejrzeć transmisję z gali rozdania Polskich Nagród Filmowych?

Już dziś 21. ceremonia rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły. Podpowiadamy, gdzie można obejrzeć to prestiżowe wydarzenie.

25.03.2019
12:28
orły 2019 gdzie obejrzeć
REKLAMA
REKLAMA

Jedna z najważniejszych nagród filmowych w rodzimym przemyśle filmowym została powołana przez Niezależną Fundację Filmową w 1999 roku. Statuetki są przyznawane na podstawie głosów członków Polskiej Akademii Filmowej w 19 kategoriach. W tym roku do Konkursu Głównego zakwalifikowało się łącznie aż 56 polskich filmów. Galę poprowadzi Grażyna Torbicka.

Orły 2019 - gdzie obejrzeć transmisję?

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby śledzić galę w domowym zaciszu mamy dobrą wiadomość. Będzie ona transmitowana przez Canal+. Całość zostanie pokazana w paśmie odkodowanym, które rozpocznie się wraz ze startem gali o godzinie 20:00. To udogodnienie jest proponowane wszystkim abonentom nc+ oraz użytkownikom wybranych sieci kablowych.

To jednak nie koniec niespodzianek. Od godziny 22:15, już po zakończeniu uroczystości, również w paśmie otwartym, widzowie zobaczą dwa filmy nominowane do Orłów 2019. Będą to „Plan B” Kingi Dębskiej oraz „Wieża. Jasny dzień” Jagody Szelc.

Najwięcej nominacji do Orłów 2019, bo aż 12 zdobyła „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego.

Równie imponującym wynikiem wynoszącym 8 nominacji może pochwalić się „Kamerdyner” Filipa Bajona. Po piętach z 6 nominacjami depcze mu „Kler” Wojciecha Smarzowskiego. Wszystkie trzy wymienione dzieła zmierzą się ze sobą w starciu o najważniejszą nagrodę, tę za najlepszy film.

REKLAMA

Pełną listę nominowanych można poznać na stronie Canal+.

Niestety nie przewidziano transmisji online. Rozdanie Orłów 2019 można obejrzeć tylko na antenie Canal+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA