REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pac-Man i Donkey Kong chcą zamienić świat w piksele. Zobacz pierwszy zwiastun filmu "Pixels"

Filmowcy atakowali już Ziemię na różne sposoby. Były już bomby atomowe, globalne katastrofy i Marsjanie. Takiego zagrożenia, jakie wymyślili twórcy "Pixels" jeszcze jednak nie było. Oto bowiem pochodzący z kosmosu bohaterowie gier z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych spróbują obrócić naszą planetę w... piksele.

18.03.2015
10:03
Pac-Man i Donkey Kong chcą zamienić świat w piksele. Zobacz pierwszy zwiastun filmu „Pixels”
REKLAMA
REKLAMA

W roku 1982 NASA wysyła w przestrzeń kosmiczną kapsułę, dzięki której chce nawiązać kontakt z innymi formami życia. Wewnątrz niej umieszczone zostają rozmaite zdobycze naszej cywilizacji i twory kultury. Niestety, przez mieszkańców innego zakątka wszechświata zostaje ona potraktowana jako wypowiedzenie wojny. Ziemia zostaje zaatakowana przez istoty, które przybierają formę bohaterów kultowych gier komputerowych - Pac-Mana, Donkey Konga, kosmitów ze "Space Invaders" czy stonoga z wydanej przez Atari produkcji z 1981 roku.

"Pixels" będzie komedią z licznymi nawiązaniami do innych filmów - w samym zwiastunie można zauważyć aluzje między innymi do "Dnia Niepodległości", "Facetów w czerni" czy "Pogromców duchów". W obsadzie znaleźli się Adam Sandler, Michelle Monaghan, Josh Gad, Kevin James, Jane Krakowski, Peter Dinklage, Brian Cox, Ashley Benson oraz Sean Bean. Reżyserem tej produkcji jest Chris Columbus, a za scenariusz odpowiadają Timothy Dowling, Tim Herlihy i Adam Sandler. Premiera zapowiedziana jest na lipiec tego roku.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się plakaty promujące "Pixels".

REKLAMA
pixels 5
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA