REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Pacemaker teraz i na iPadach!

Świat DJ-ski od jakiegoś czasu zalewany jest przez setki zabawek; tanich gadżetów, które pozwalają ludziom zabawę w DJa, i miksowanie utworów w empetrójkach. Trend ten podtrzymuje firma Pacemaker, która wypuściła kilka lat temu zabawkę - Pacemaker właśnie, pozwalającą miksować kontrolerem imitującym DJskie decki, który można zmieścić w jednej dłoni. Firma ta zdecydowała się teraz wypuścić swój gadżet w wersji software'owej, na iPada. Olaboga.

06.02.2014
15:03
Pacemaker DJ - mixuj teraz i na iPadach
REKLAMA
pacemaker1
REKLAMA

Pacemaker for iPad został stworzony we współpracy z bardzo fajnym skądinąd serwisem Spotify, umożliwiającym słuchanie muzyki w Sieci za darmo (lub, bez reklam i limitów, za drobną opłatą). Właśnie z ich bazy danych korzysta ten program, pozwalając użytkownikom na miksowanie utworów zaczerpniętych z serwisu. Pozwala on też na obsługę plików lokalnych, .mp3 wgranych na tableta. Można go ściągnąć z App Store'a, i - na chwilę obecną - jest w pełni darmowy.

REKLAMA

Appka zapewne przyczyni się do jeszcze większego rozrostu środowiska DJskiego - niestety mam pewne obawy, czy - z taką zabawką - będzie to również i wzrost poziomu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA