REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwsze zdjęcie robotów z nowego Pacific Rim! Będzie bardziej w stylu Neon Genesis Evangelion

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie przedstawiające nowe Jaegery - wielkie bojowe roboty - które pojawią się w filmie Pacific Rim: Uprising.

10.02.2017
9:27
Pierwsze zdjęcie robotów z nowego Pacific Rim: Uprising!
REKLAMA
REKLAMA

Oglądając Pacific Rim, na własne oczy widzieliśmy rozwój technologii wielkich Jaegerów. Pierwsze roboty powstałe w silnych, rozwiniętych gospodarczo państwach-prekursorach były zacofane względem późniejszych modeli, produkowanych w oparciu o już istniejące jednostki. Chiński Horizon Brave zbudowany w 2015 roku czy rosyjski Cherno Alpha z tego samego okresu nijak miały się do nowoczesnego, zwinnego, smukłego modelu Striker Eureka stworzonego w 2019 roku przez władze Australii.

Rozwój Jaegerów widać również na pierwszym ujęciu wielkich robotów z nadchodzącego Pacific Rim: Uprising.

Na grafice widać trzy zupełnie nowe Jaegery. W samym środku znajduje się jednostka, która do złudzenia przypomina Gipsy Danger - amerykańską maszynę należącą do głównych bohaterów pierwszego Pacific Rim. Z tym, że nowy, bardziej niebieski model przeszedł gruntowne odświeżenie.

Jeger nie jest już tak kanciasty i toporny jak w pierwszym filmie. Pod względem designu znacznie bliżej mu do Strikera Eureki. Robot powstał zapewne nie wcześniej niż w 2019 roku. Być może stanowi zupełnie nową, najpotężniejszą generację maszyn do walki z potworami. Jeżeli tak, ciekaw jestem, jak producenci Pacific Rim: Uprising zobrazują technologiczny przeskok, jaki dokonał się między oboma filmami.

REKLAMA

Patrząc na grafikę z Pacific Rim: Uprising, nie mogę pozbyć się wrażenia, że wielkim mechom znacznie bliżej do mocno futurystycznych robotów z anime Neon Genesis Evangelion. Tam mechy były piekielnie silne i piekielnie szybkie. Do tego posiadały w sobie pierwiastek potworów, z którymi walczyły. Co najciekawsze, plotki mówią o tym, że podobny wątek ma pojawić się w Pacific Rim: Uprising. Czyżby hybryda bestii i Jaegera? Może być ciekawie.

Niestety, Pacific Rim: Uprising pojawi się w kinach dopiero w lutym 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA