REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wielkie roboty w nowym zwiastunie Pacific Rim: Uprising. Potwory to nie jedyne zagrożenie w filmie

Długo oczekiwany Pacific Rim: Uprising doczekał się pierwszego pełnego zwiastuna. Ponad dwuminutowy materiał reklamowy ugina się od efektownych ujęć.

06.10.2017
20:44
Wielkie roboty w pierwszym zwiastunie Pacific Rim: Uprising. Jest moc!
REKLAMA
REKLAMA

Widzimy na nim Jaegery - wielkie roboty stworzone z myślą o walce z potworami - zupełnie nowej generacji. Są szybsze. Są zwinniejsze. Są jeszcze bardziej wszechstronne. Akcja filmu Pacific Rim: Uprising rozgrywa się w 10 lat pod wydarzeniach z pierwszej odsłony, co najlepiej widać na przykładzie ulepszonych konstrukcji maszyn. Pozaziemscy wrogowie ludzkości również nie próżnowali przez ten czas.

Jak wynika ze zwiastuna Pacific Rim: Uprising, bestie Kaiju ewoluowały.

Co ciekawe, nie tylko z nimi przyjdzie mierzyć się bohaterom wytwórni Legendary. W filmie Pacific Rim: Uprising naprzeciwko siebie staną również Jaegery. Nie wiadomo jednak, z jakiego powodu. Być może nieodpowiedni ludzie weszli w posiadanie potężnych maszyn? Możliwe, że to potwory znalazły jakiś sposób na kontrolowanie olbrzymich robotów. Mam nadzieję, że producenci nie zdradzą tego sekretu do samej premiery. Ta jest zaplanowana na marzec 2018 roku.

REKLAMA

W Pacific Rim: Uprising jest wszystko, czego potrzebuje widz wychowany na amerykańskiej popkulturze. Mamy wielkie roboty, złe bestie, masę wybuchów oraz efektowne starcia pośród miejskich wieżowców. Na film na pewno wybiorę się do kina (tylko IMAX wchodzi w grę), chociaż mam pewne obiekcje… Nie jestem zwolennikiem wyraźnie odmłodzonej obsady, która przesuwa markę Pacific Rim niebezpiecznie blisko kinowych Power Rangerów.

Bardzo tego nie chcę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA