REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powstanie drugi sezon serialu "Pakt"?

Wygląda na to, że ubiegłoroczna produkcja HBO - serial "Pakt" - doczeka się kontynuacji. Jak informuje portal Filmstart.pl w planach jest stworzenie drugiego sezonu.

01.03.2016
11:52
Powstanie drugi sezon serialu Pakt?
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy sezon "Paktu"  powstał na podstawie norweskiego serialu „Mammon” - "Układ", drugi ma być dziełem całkowicie autorskim. Za sterami tym razem zasiądzie Leszek Dawid, reżyser „Jesteś Bogiem”, „Krew z krwi” i "Ki". Akcja - jak donosi Filmstart.pl - rozgrywać się będzie na Śląsku, a ogniwem łączącym obie serie będzie grana przez Marcina Dorocińskiego postać głównego bohatera, Piotra Grodeckiego.

pakt promo class="wp-image-56535"

Grodecki to dziennikarz śledczy, który staje się świadkiem wielkiej burzy medialnej, wywołanej jego ostatnim materiałem, kompromitującym jego brata. Ten w konsekwencji popełnia samobójstwo. Wkrótce dochodzi do serii tajemniczych zabójstw. Grodecki rozpoczyna prywatne śledztwo, w wyniku którego zaczyna mu grozić śmiertelne niebezpieczeństwo. Za wszystkim stoją bowiem niesamowicie wpływowe siły, pociągające sznurkami na najwyższych szczeblach władzy.

Zdjęcia ruszą na wiosnę. Nie wiadomo jeszcze, kiedy drugi sezon "Paktu" miałby mieć swoją premierę. Ani... czy aby jego powstanie nie jest tylko humbugiem. Marcin Dorociński, komentując te doniesienia na swoim profilu na Facebooku, napisał "Prawda czy fałsz? Plotka czy fakt? Czekacie na »Pakt 2«?". HBO na razie nie komentuje tych doniesień.

REKLAMA

"Pakt" to jedna z najciekawszych polskich produkcji ubiegłego roku. Dlaczego? Odpowiedź znajdziecie w tym miejscu. Pierwszy odcinek obejrzycie bezpłatnie tutaj. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA