REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Gonciarz odleciał... na dywanie za 1139,99 zł. Kto to kupi?

To nie żart — popularny youtuber ma zamiar sprzedawać dywan własnego projektu. Cena? Bagatela 1139,99 zł. To nie pierwsza taka akcja Krzysztofa Gonciarza. Wcześniej bloger uruchomił sprzedaż limitowanej edycji maskotek ze swoim wizerunkiem.

02.06.2020
20:07
Najpierw maskotki, teraz dywan. Odlot Krzysztofa Gonciarza
REKLAMA
REKLAMA

Youtuberzy i inni internetowi celebryci przyzwyczaili już nas do dziwnych pomysłów. Najwyraźniej także Krzysztof Gonciarz, który niedawno odnotował na swoim kanale milion subskrypcji, postanowił zaskoczyć swoich fanów i przygotował kilka bardzo dziwnych „ofert”.

Laleczka Chucky? Nie, to tylko Pandemiczny Gonciarz.

Jakiś czas temu youtuber wypuścił limitowaną (500 sztuk) serię „Pandemicznego Gonciarza”. Maskotka przedstawiała postać Krzysztofa Gonciarza owiniętego ciążową poduszką (tak, dobrze przeczytaliście) i kosztowała prawie 150 zł. Jak się okazuje, wszystkie „gonciarzątka” rozeszły się niczym świeże bułeczki, bo w sklepie internetowym już ich brak. Gdyby nie fakt, że youtuber zadeklarował przekazanie całego zysku ze sprzedaży maskotek na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, naprawdę trudno by mi było zrozumieć powodzenie tej eee... zabawki? A już na pewno nie zaryzykowałabym jej kupna dziecku — z takim „pluszakiem” nocne koszmary gwarantowane. Oto jak się prezentuje „Pandemiczny Gonciarz”:

„Czy Gonciarza po*****o”

Od pewnego czasu influencer prowadzi też coś w rodzaju gry ze swoimi widzami, w ramach której mierzy się z jakże górnolotnym pytaniem pod tytułem „Czy Gonciarza po*****o”:

Przez 40 odcinków pytanie to nurtowało tysiące osób... i nikt do dziś tak naprawdę tego nie wie. W jakim celu powstała ta zabawka też się tu nie dowiesz. Najważniejsze jest to, że znowu wspólnie możemy zrobić coś niezwykłego! Jedynego w swoim rodzaju!

— czytamy we wpisie Gonciarza, w którym bloger reklamuje swoją „zabawkę”.

Kolejną abstrakcyjną akcją jest strona, mająca w teorii udzielić odpowiedzi na pytanie dotyczące kondycji mentalnej Gonciarza. Znajdziecie ją TUTAJ, ale ostrzegamy — w link klikacie na własną odpowiedzialność.

Jeszcze dziwniejsze (o ile to możliwe) artefakty znajdziemy w sklepie online Gonciarza. Oprócz książki „RIGCZ” („Rozum i godność człowieka”), w której youtuber udziela obszernego wywiadu Bartkowi Przybyszewskiemu, w ofercie znajdziemy... dywan. Co prawda produkt nie trafił jeszcze do sprzedaży, ale wedle zapowiedzi widniejącej na stronie, ma mieć wymiary 115 x 200 cm i kosztować 1139,99 zł. To jak, skusicie się?

REKLAMA
 class="wp-image-409480"
Screen ze strony pandemiczny.rigcz.co

*Zdjęcie główne: screen/YouTube

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA