REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Lubicie historie o małomiasteczkowych policjantach? Netflix robi dla was animowaną serię Paradise, P.D.

Netflix poszerza swoją ofertę seriali animowanych skierowanych do dorosłych widzów. Jeszcze w tym roku do katalogu serwisu trafi Paradise, P.D.

05.04.2018
9:53
Paradise, P.D. Netflix serial
REKLAMA
REKLAMA

Platforma VoD nie zapomina o tych, którzy lubią umilić sobie czas przy kreskówkach dla dorosłych. Choć ta oferta nie jest tak rozbudowana, jak w przypadku tradycyjnych seriali Netfliksa, to w bibliotece serwisu znajdziemy kilka ciekawych tytułów. Obok popularnych Ricka i Morty’ego i Archera abonenci mogą cieszyć się oryginalnymi produkcjami platformy.

Na czoło wysuwa się BoJack Horseman, ukazujący gorzki widok coraz bardziej staczającego się człowieka-konia. Do tego mamy bardziej realistyczne komedie w postaci Nie ma jak w rodzinie oraz Big Mouth. Niedługo do tego grona dołączy kolejna pozycja.

Netflix zlecił powstanie serialu Paradise, P.D.

Ten tytuł skupi się na pracy policjantów z małego miasteczka. Funkcjonariusze nie do końca nadają się do pełnienia swoich obowiązków, więc całość będzie mieć komediowy charakter. Projektem zajmą się Roger Black i Waco O’Guin, odpowiedzialni za serial Brickleberry. Serial zostanie zrealizowany przez Odenkirk Provissiero Entertainment i Bento Box Animation. Netflix zamówił cały sezon, składający się z 10 odcinków trwających po około pół godziny.

Paradise, P.D. serial Netflix class="wp-image-150264"

Paradise, P.D. – kto znalazł się w obsadzie?

REKLAMA

Znane są już nazwiska kilku aktorów, którzy użyczą głosów serialowym postaciom. Wśród nich znaleźli się Dana Snyder, Dave Herman czy Kyle Kinane. Dubbingiem zajmą się także Cedric Yarbrough (40-letni prawiczek, Poznaj moich rodziców) oraz Sarah Chalke (Hoży doktorzy, Rick i Morty). Ponadto w ekipie znalazł się Tom Kenny, weteran gry głosem, znany przede wszystkim jako SpongeBob Kanciastoporty oraz Lodowy Król z Pora na przygodę!.

Nieznana jest jeszcze konkretna data premiery Paradise, P.D., ale serial ma pojawić się na Netfliksie jeszcze w tym roku. W przygotowaniu jest także kolejna animowana produkcja platformy – Tuca & Bertie. Tym projektem zajmują się twórcy BoJacka Horsemana, a akcja będzie osadzona w tym samym uniwersum. Tytułowe bohaterki to 30-letnie kobiety-ptaki, dogadujące się pomimo dużych różnic w charakterach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA