REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Patryk Vega nie ustaje w promocji „Pętli”. Bohater afery podkarpackiej pokaże swoją twarz na premierze filmu

„Pętla” wejdzie na ekrany kin już za kilka dni, tymczasem Patryk Vega mocno podgrzewa atmosferę. Na swoim Facebooku właśnie pokazał filmik, w którym Daniel Śnieżek, czyli główny bohater tzw. afery podkarpackiej, zapowiada, że pokaże swoją twarz na premierze filmu.

01.09.2020
9:11
Patry Vega petla afera podkarpacka
REKLAMA
REKLAMA

Co by o Patryku Vedze nie mówić, w marketing potrafi on jak mało kto w naszym kraju. Zawsze wie, jak podgrzać atmosferę przed premierą swojego filmu, aby widzowie tłumnie popędzili na nadchodzące seanse. Produkcje sygnowane jego nazwiskiem w mniejszym bądź większym stopniu zapowiadane są jako fabuły, które obnażą mroczne kulisy jakiejś branży bądź środowiska, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Wystarczy więc, że wejdzie w dialog z pierwowzorami swoich postaci, a już zrobi się o nim głośno.

W końcu przed „Polityką” zapowiadał, że film wpłynie na wynik wyborów.

Co prawda nie miało to pokrycia w rzeczywistości, ale Patryk Vega jak tylko mógł denerwował osoby u władzy i wszedł w konflikt z Bartłomiejem Misiewiczem, obrażając go publicznie. Kilka miesięcy później promował „Bad Boya” opartego na historii krakowskich Sharków i na celownik obrał Magdalenę Kralkę, zapraszając poszukiwaną na premierę produkcji. W przypadku „Pętli” poszedł tropem tych ostatnich działań.

Oficjalny opis fabuły brzmi następująco:

Patryk Vega powraca do „Służb Specjalnych” i „Pitbulla” z najnowszym filmem „Pętla”. Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Vega pozyskał do współpracy nie tylko wszystkich kluczowych uczestników tego procederu, ale również posiada nagrania z ukrytych kamer.

Scenariusz został oparty na podstawie tzw. afery podkarpackiej, której głównym bohaterem był Daniel Śnieżek.

Vega w ramach regularnie publikowanych filmików przedstawiających dokumentację do produkcji, właśnie pokazał wideo, na którym Śnieżek zapowiada, że pokaże swoją twarz. Co więcej, zrobi to właśnie na premierze „Pętli”:

Czy działania kontrowersyjnego reżysera sprawią, że pomimo pandemii widzowie tłumnie ruszą do kina na „Pętlę”? O tym przekonamy się już niedługo.

REKLAMA

Premiera „Pętli” już w ten piątek, 4 września.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA