REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Policja reaguje na apel Patryka Vegi, a Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak ją poderwać. Tak wygląda promocja „Bad Boya”

Chociaż krytycy pastwią się nad jego filmami, widzowie tłumnie pędzą na każdy kolejny sygnowany jego nazwiskiem tytuł. Cokolwiek byśmy nie myśleli o „Kobietach mafii”, „Botoksie” czy „Polityce”, wszyscy chyba się zgodzimy, że Patryk Vega wie jak rozgrzać atmosferę przed premierą swoich produkcji.

28.01.2020
13:39
FOT. Aleksandra Mecwaldowska_Bad Boy
REKLAMA
REKLAMA

W filmach Patryka Vegi fikcja miesza się z rzeczywistością. Reżyser wykorzystuje ważkie tematy, aby przyciągnąć do kin jak największą liczbę osób. I zwykle mu się to udaje. Jego produkcje biją rekordy popularności. Publiczność z zafascynowaniem lub zażenowaniem ogląda analizę polskiej rzeczywistości okraszoną licznymi wulgaryzmami. Twórca bezlitośnie (lub jak wolą krytycy nieudolnie) rozprawia się z problemami naszego kraju.

Chyba przed każdym filmem Patryka Vegi nie brakowało kontrowersji.

W przypadku ostatniej produkcji „Polityka” członkowie partii rządzącej rzekomo chcieli wstrzymać jej wejście na ekrany, obawiając się o wynik wyborów. I teraz, niedługo przed planowanym debiutem „Bad Boya” reżyser po raz kolejny już podgrzewa atmosferę.

Jeszcze nie tak dawno zapraszał Magdalenę Kralkę na premierę filmu. Teraz postanowił wystosować apel do policji. Na swoich kontach społecznościowych zamieścił filmik, w którym prosi mundurowych, aby wstrzymali się z aresztowaniem poszukiwanej kobiety do bankietu po pierwszym seansie „Bad Boya”:

Mam prośbę, nie wrzucajcie granatów hukowych do sali kinowej tylko zawińcie Magdę dopiero na bankiecie po filmie, jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina.

Na apel Patryka Vegi doczekaliśmy się odpowiedzi. W filmiku pojawia się rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji, który z dużą dozą poczucia humoru przedstawia plany służb porządkowych względem Magdaleny Kralki. Jak mówi, szykują dla niej bransolety i luksusowy pokój z widokiem na morze.

Jakby szumu wokół filmu nie było wystarczająco, Vega postanowił również rozpocząć kolejną akcję promocyjną. Wrzucił filmik z Małgorzatą Kożuchowską, na którym aktorka zdradza jaki jest klucz do jej serca. A potem możemy zobaczyć scenę z „Bad Boya”, w której Kożuchowskiej partneruje Antoni Królikowski.

REKLAMA

Premiera „Bad Boy” już 21 lutego 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA