REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Leonardo DiCaprio zagra w filmie Paula Thomasa Andersona. Co wiadomo o projekcie?

Choć informacji na temat nowego filmu Paula Thomasa Andersona jest niewiele, to pojawiły się doniesienia, które zelektryzowały widzów. W produkcji ma pojawić się bowiem Leonardo DiCaprio, a wraz z nim Sean Penn i Regina Hall.

11.01.2024
10:40
Leonardo DiCaprio zagra w filmie Paula Thomasa Andersona. Co wiadomo o projekcie?
REKLAMA

Leonardo DiCaprio nie zwalnia tempa. Gwiazdor, którego po raz ostatni można było oglądać w filmie "Czas krwawego księżyca" Martina Scorsesego, według doniesień serwisu The Hollywood Reporter, niebawem weźmie udział w nowym projekcie. Towarzyszyć mu będą Sean Penn, znany z takich produkcji jak "Obywatel Milk", "Przed egzekucją" czy "Rzeka tajemnic", a także Regina Hall, odtwórczyni roli Brendy Meeks w serii "Straszny film". Co wiadomo o nowym filmie Andersona?

REKLAMA

Paul Thomas Anderson pracuje nad nowym filmem. Zagra w nim Leonardo DiCaprio

Szczegóły projektu, który powstaje dla wytwórni Warner Bros., są na ten moment trzymane w tajemnicy. Wiadomo jednak, że akcja produkcji ma być osadzona we współczesności, a film ma być najbardziej komercyjnym w całym dorobku Paula Thomasa Andesona. Autorem scenariusza jest sam reżyser, a za produkcję mają odpowiedzialni Adam Somner i Sara Murphy, którzy pracowali z Andersonem przy nominowanym do Oscara "Licorice Pizza".

Obok Leonarda DiCaprio, który ma pojawić się w filmie, w obsadzie znaleźli się także Sean Penn oraz Regina Hall. Zdjęcia do niezatytułowanej jeszcze produkcji będą realizowane w Kalifornii i mają się rozpocząć już wkrótce.

Leonardo DiCaprio zagra w filmie Paula Thomasa Andersona

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA