REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix promuje nowy serial w Polsce. Każdy będzie mógł odwiedzić pawilon Altered Carbon

Netflix ostro się wziął do promocji swoich produkcji na polskim rynku. Już za tydzień w Warszawie otwarty zostanie pawilon Altered Carbon, który przez trzy dni będzie zachęcał do obejrzenia najnowszego serialu. Będzie go można odwiedzić na początku lutego.

24.01.2018
21:29
pawilon altered carbon netflix modyfikowany węgiel
REKLAMA
REKLAMA

Altered Carbon to nadchodzący serial serwisu Netflix. Produkcja na podstawie książki autorska Richarda K. Morgana o polskim tytule Modyfikowany węgiel ma szansę stać się kolejnym głośnym hitem na miarę House of Cards i Stranger Things.

Serial budzi ogromne emocje i oczekiwania nie bez powodu. Netflix postawił na opowieść z gatunku science-fiction dla miłośników cyberpunka. Zeszłoroczne kinowe filmy Ghost in the Shell i Blade Runner 2049 pokazały, że można w tym klimacie stworzyć prawdziwe wizualne dzieła sztuki.

Altered Carbon serial class="wp-image-119161"

Altered Carbon będzie miał swoją premierę w przyszłym miesiącu.

Opowieść o świecie, w którym ludzkość pokonała śmierć, ma ogromny potencjał. Widziałem jak na razie pierwszy odcinek i jestem zaintrygowany, aczkolwiek jeszcze nie w pełni kupiony. Tomek w recenzji pełnego sezonu przekonuje za to, że Modyfikowany węgiel to cudowny cyberpunkowy kryminał i najlepszy serial Netfliksa.

Widzowie z całego świata będą mogli się przekonać o tym lada moment. Netflix postanowił zachęcić Polaków do tego w nietypowy sposób, przenosząc kampanię marketingową serialu serwisu internetowego do prawdziwego świata.

pawilon altered carbon netflix modyfikowany węgiel class="wp-image-124093"

Netflix otwiera Pawilon Altered Carbon w Warszawie.

W serwisie Facebook powstało wydarzenie o nazwie Pawilon Altered Carbon. Powered by Netflix, a udostępnia je oficjalny profil firmy. Opis jest lakoniczny, ale nie pozostawia wątpliwości, o co chodzi. Polski oddział serwisu VOD postanowił przybliżyć widzom świat przedstawiony w Modyfikowanym węglu.

Wieki temu ludzkość odkryła sposób, by przenieść świadomość do nowego ciała, czyniąc śmierć ledwie niedogodnością. Od tego czasu oferujemy szeroką gamę ludzkich powłok najwyższej jakości dla najbardziej wymagającej klienteli.
Psychasec
Żyj wiecznie w ciele, którego pragniesz
2 lutego Psychasec otworzy swój pierwszy oddział w Polsce.
Wejdź do świata Altered Carbon.
Od 11:00 do 21:00.
Wstęp wolny.
Więcej informacji już wkrótce.

Pawilon Altered Carbon będzie otwarty w podanych godzinach w dniach od 2 do 4 lutego. Spodziewam się przyozdobienia wynajętego przez Netfliksa pomieszczenia dekoracjami nawiązującymi do serialu i jego motywu przewodniego, które zakłada możliwość transferu świadomości do nowego ciała.

Opis wydarzenia sugeruje scenografię przypominającą sklep z ludzkimi powłokami.

REKLAMA

Nowy materiał wideo na profilu Netflix nie pozostawia natomiast wątpliwości, że firma urządzi Pawilon Altered Carbon, zlokalizowany w Galerii ETHOS przy ulicy Plac Trzech Krzyży 10/14 w Warszawie, na modłę ekspozycji fikcyjnej firmy Psychasec. Pozostaje otwartym pytanie, jakie jeszcze niespodzianki czekają na gości.

Już za tydzień wszystko się wyjaśni. Będę miał okazję odwiedzić przestrzeń przygotowaną przez Netfliksa na dzień przed otwarciem drzwi dla wszystkich zwiedzających, więc możecie spodziewać się na łamach Spider’s Web relacji. Z pewnością dam znać, czy warto tam zajrzeć!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA