REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Funk, NASA i kobiety – Pharrell Williams prezentuje nowy kawałek - "Crave"

Po Happy i Get Lucky przyszła pora na Crave. Mocno funkowy utwór Pharrella promuje film "Ukryte działania".

16.11.2016
20:48
Pharrell Williams prezentuje nowy kawałek - "Crave"
REKLAMA
REKLAMA

Pharrell napisał aż 8 piosenek, które znajdą się na ścieżce dźwiękowej filmu "Ukryte działania". Opowiada on o trzech czarnych kobietach, dzięki którym NASA było w stanie wysłać astronautę Johna Glenna na orbitę pod koniec lat 50. Glenn był członkiem pierwszej w historii grupy amerykańskich astronautów.

ukryte_dzialania_film_plakat class="wp-image-76318"

Polska premiera filmu zaplanowana jest na luty 2017 roku, jednak już teraz, ze względu na grudniową premierę filmu w Ameryce, "Ukryte działania" pojawiają się pośród oscarowych typów w kategorii "Najlepszy film". W obsadzie m.in. Janelle Monáe, Octavia Spencer, Taraji P. Henson, Kevin Costner oraz Jim Parsons.

Crave zapewne również ma szanse na nominację do Oscara w kategorii "Najlepsza piosenka" – to świetnie zaaranżowany, funkowy utwór, z kapitalną sekcją rytmiczną i znakomitymi partiami chóru w refrenie.

A poniżej możecie posłuchać wcześniejszych kawałków promujących Ukryte działania, które Pharrell zaczął publikować jeszcze w październiku. Wszystkie wyraźnie nawiązują do muzycznych brzmień funku i soulu z lat 50.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA