REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Nastoletnie wróżki i dinozaury od dzisiaj na Netfliksie. Sprawdzamy piątkowe nowości serwisu

Kolejny ciężki tydzień z obostrzeniami pandemicznymi za nami. No cóż, na szczęście Netflix nie zawodzi i jak zwykle w piątek na platformie wylądowały nowości, które pomogą nam się zrelaksować po pracy czy lekcjach.

22.01.2021
9:46
saga winx netflix nowosci piatek
REKLAMA
REKLAMA

Właśnie dzisiaj na Netfliksie pojawił się 2. sezon lubianego serialu animowanego o dinozaurach. A ponieważ bajek nigdy dość, weszła też aktorska wersja znanej animacji o pewnych wróżkach. Jeśli macie jednak ochotę na coś poważniejszego, również znajdziecie coś dla siebie. Bo w serwisie „Biały Tygrys” już ma zamiar pokonać wszelkie bariery społeczne.

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

Netflix umila nam czas oczekiwania na „Jurassic World: Dominion”. 1. sezon animowanego „Parku Jurajskiego” przypadł do gustu miłośnikom wymarłych gadów. Teraz, ku ich uciesze, dinozaury ponownie sieją zniszczenie na platformie. Spodziewajcie się więc dużo dobrej rozrywki, niekoniecznie tylko dla dzieci.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Przeznaczenie: Saga Winx

Bajkowo się dzisiaj robi na Netfliksie. „Przeznaczenie: Saga Winx” to aktorska wersja popularnego serialu animowanego. Mamy do czynienia, do czego platforma zdążyła nas przyzwyczaić, z teen drama ubranym w płaszcz fantasy. Serial przedstawia historię nastoletnich wróżek, które nie tylko uczą się panować nad własnymi mocami i muszą walczyć z potworami, ale też odkrywają uroki młodzieńczych miłości.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Biały Tygrys

Ten indyjski film przedstawia losy Balrama Halwai. Młody chłopak z godnym podziwu zacięciem i uśmiechem na ustach postanawia przekroczyć wszelkie bariery społeczne. Zostaje kierowcą bogatego państwa, które właśnie wróciło z Ameryki. I chociaż początkowo zdaje mu się to nie przeszkadzać, w końcu odkrywa, że jest pionkiem w nieczystej grze i buntuje się przeciwko nieuczciwemu systemowi.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 22 stycznia 2021:

REKLAMA
  • Park Jurajski: Obóz Kredowy: Sezon 2
  • Przeznaczenie: Saga Winx
  • Dmuchacze szkła: Sezon 2
  • Moja babcia jest lesbijką
  • Biały Tygrys

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA