REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zwiastun filmu "Piękna i Bestia" lepszy od trailera produkcji "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

Opublikowany w miniony poniedziałek zwiastun nowej aktorskiej produkcji od Disneya - filmu "Piękna i Bestia" spotkał się z rekordowym zainteresowaniem ze strony widzów. 

16.11.2016
10:48
Zwiastun filmu Piękna i Bestia lepszy od trailera produkcji Pięćdziesiąt twarzy Greya
REKLAMA
REKLAMA

W ciągu dwudziestu czterech godzin od publikacji, pełny zwiastun filmu "Piękna i Bestia" został obejrzany przeszło 127 milionów razy. To o 13 milionów więcej od dotychczasowego rekordzisty, trailera "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Ostatnie miejsce na podium zajmuje zapowiedź innego widowiska wyprodukowanego przez Disneya - "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" z wynikiem 112 milionów. Statystyka ta uwzględnia zsumowane wyświetlenia ze wszystkich cyfrowych platform, takich jak między innymi YouTube, Facebook, Twitter czy Instagram.

piekna-i-bestia-promo class="wp-image-76189"
REKLAMA

Zwiastun nowej wersji "Pięknej i Bestii" w ciągu doby od jego premiery na YouTubie obejrzało tylko niespełna 10 milionów widzów. Trzy razy więcej wyświetleń pochodziło z Facebooka. Co ciekawe, materiał został odtworzony aż 27 milionów razy na stronie internetowej Emmy Watson, która w filmie gra główną rolę.

"Piękna i Bestia" wejdzie na ekrany polskich kin 17 marca 2017 roku. Obok Watson wystąpią w nim między innymi Dan Stevens, Ewan McGregor i Emma Thompson. Reżyseruje Bill Condon, a za muzykę ponownie odpowiada Alan Menken - kompozytor ścieżki dźwiękowej do animowanej "Pięknej i Bestii" z 1991 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA